24 Haziran 2019 Pazartesi

İLKADIM BELEDİYE BAŞKANI ERDOĞAN TOK: HALKIMIZLA GÖNÜL BAĞIMIZI HİÇ KESMEDİK

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: Halkımızla gönül bağımızı hiç kesmedik

Samsun'un İlkadım İlçe Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok, halk ile gönül bağını hiç kesmediklerini açıklayarak millete hizmet etmeye devam edeceklerini açıkladı.

09 Ocak 2019 Çarşamba 20:31 GÜNCEL

Samsun'un İlkadım İlçe Belediyesi Başkanı Erdoğan, AK Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Mustafa Demir ile birlikte Saathane esnaflarını ziyaret etti.


İlkadım ilçesinde bulunan Saathane esnafları ile biraraya gelen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, burada yaptığı açıklamada,  vatandaş ve esnafla gönül bağını hiç kesmediklerini söyleyerek "Bizler bu yola çıkarken vatandaşımıza güvendik ve bağımızı hiçbir zaman kopartmama söz verdik. Hamdolsun bu sözümüzü de tutuyoruz ve her geçen gün hemşehrilerimizle çok daha güçlü bir gönül bağı oluşturuyoruz. Vatandaşımızla en hızlı çözüm yollarını yine beraber istişare ederek arıyor ve çözüme kavuşturuyoruz. Bu kurduğumuz bağ hizmetlerin ötesinde bir kardeşlik ortamı tahsis ediyor. Bu güzel birlikteliklerde vatandaşımızla aynı düşünceleri paylaşmaktan geleceğimize aynı duygularla yön vermekten ve kardeşliğimizi pekiştirmekten sonsuz mutluluk ve onur duyuyorum. Dün olduğu gibi bugün ve yarın da milletimize hizmete devam edeceğiz. Partimizin insan odaklı, güler yüzlü ve dinamik çalışma felsefesini benimseyerek, sistemli bir şekilde yolumuza devam ediyoruz. İlk günkü aşkla AK Parti belediyecilik anlayışımızı sürdürüyoruz. Rabbim birliğimizi ve gönül bağımızı daim eylesin.” dedi.

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Mustafa Demir'de gerçekleşen esnaf ziyaretinde "Bakanlık ve Milletvekilliğim döneminde bu bilinçle 12 yılımı gece ve gündüz Samsun ve Ülkem için  hasreden bir kişi oldum.  Bizim tek düşüncemiz, vatandaşlarımıza hizmeti bir an önce nasıl ulaştırabiliriz. Bu doğrultuda vatandaşlarımızın istekleri, sıkıntıları bizim için çok önemli. Samsunumuza bugünkü çağın gerektirdiği yatırımlarımızı kazandıracağız.  Gayemiz Samsun’u Türkiye’nin en iyi ticaret turizm merkezi yapmak, şehrimizi, çağımızın ilerisinde tutmak. Bunu da hep birlikte yapacağız. Şehrimizde ticareti daha da canlı tutmak adına ulaşım kolaylığı sağlayacağız. Bizler Samsun merkezini canlandıracağız ve ilçelerden merkeze ulaşımı kolaylaştıracağız.” diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Ayvacık'ta yoğun tipi ve buzlanma nedeniyle bugün bazı okullar tatil edildi

Samsun Ayvacık'ta yoğun tipi ve buzlanma nedeniyle bugün bazı okullar tatil edildi