19 Ağustos 2019 Pazartesi

İLKADIM BELEDİYE BAŞKANI ERDOĞAN TOK: İLKADIM'DA 20 YILDA YAPILAMAYANLARI 4 YILDA YAPITK

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: İlkadım'da 20 yılda yapılamayanları 4 yılda yapıtk

Samsun'un İlkadım İlçe Belediyesi Başkanı Erdoğan, Ramazan ayın nedeni ile basın mensuplarının katılımı ile düzenlenen iftar yemeğinde 4 yıl içerisinde 20 yılda yapılamayan hizmetleri hayata geçirdiklerini söyledi.

26 Mayıs 2018 Cumartesi 13:02 GÜNCEL

Samsun'un İlkadım İlçe Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok, Ihlamur Cafe'de basın mensupları ile iftar yemeğinde buluştu. Erdoğan Tok, burada yaptığı açıklamada, 4 yıl içerisinde hayata geçirdikleri hizmetler hakkında bilgiler verdi.


Samsun'da İlkadım İlçe Belediyesi, geleneksel basın iftar programını Ihlamur Cafe ve Restaurantta düzenledi. İftar programına İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Necdet Uzun, 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mahmut Erdoğan, DHA Bölge Müdürü Murat Sandıkçı, İHA Bölge Müdürü Ali Yılmaz Ergen, AA Bölge Müdürü İsa Sansar, Basın Yayın ve Enformasyon İl Müdürü Volkan Toptaş, Samsun Valiliği Basın halkla İlişkiler Müdürü Fatma Dursun Atalay, İnternet Medya Bilişim Federasyonu(İMEF) Samsun İl Temsilcisi Haydar Öztürk ile gazete ve internet haber sitelerinin yöneticileri ve çok sayıda basın mensubu katıldı. 

RAMAZANI DOYA DOYA YAŞIYORUZ
Her gün farklı bir mahallede iftar verdiklerini söyleyen Tok, “Halkımız bu iftarlara yoğun ilgi gösteriyor. İsmine de ‘Komşu İftarları’ dedik. Komşu İftarları’nda dedeyle torun, gelinle kaynana ile birlikte bütün aile fertleri bir arada iftarlarını açıyorlar. İftarı her zaman aynı mahallede yaptığınız zaman gelen katılımcılar yüzde 80 aynı oluyor. Biz de farklı insanlarla iftar yapmak için değişik mahallelerde iftar düzenliyoruz. Bu iftarlarımızdan birini de Ramazanın 11’inci gününde Yabancılar Pazarı önü Kurtuluş Yolu başlangıcında ilahi ve Kuran Tilavetleri ile yapacağız. Bu iftarımızada tüm hemşehrilerimizi bekliyoruz. İftardan sonra teravih programında da Türkiye’nin sevilen ve tanınan hocalarını getiriyoruz. Her akşam farklı bir camide de Kur’an-ı Kerim tilaveti yapıyoruz” dedi.DEV PROJELERE İMZA ATTIK
4 yıllık hizmet dönemlerinde çok büyük projelere imza attıklarının altını çizen Erdoğan Tok, “Belediye olarak çok önemli projelere imza atıyoruz. İlkadım Belediyesinde bugüne kadar yapılan hizmetleri 4 yıl gibi kısa bir süre içerisinde yaptık. İlkadım tarihinde yapılan hizmetlerden daha çoğunu bu 4 yılda yapmanın gururunu yaşıyoruz. Unkapanı Kültür Merkezi de bu hizmetlerden bir tanesi. Burada eski bir bina vardı. Orayı yıkarak zeminden 3 kat aşağıya indik. Dev fore kazıklarımız atıldı. Belediye olarak burada 250 araçlık otoparkın bulunduğu, kadınların kullanacağı yaşam merkezi, hamam, güzellik merkezi ve sauna olacak. En üst katı da düğün salonu olacak. Unkapanı Kültür Merkezinde bir bina içerisinde 6 projeyi birden hayata geçireceğiz. 2 Haziran Cumartesi günü saat 16:30’da temel atma merasimi yapacağız. Yılbaşına kadar da burayı yetiştireceğiz. Samsunumuza ve ülkemize hayırlı olsun” diye konuştu.

Katılımcılarla tek tek selamlaşarak sohbet eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok İftar yemeği sonrasında mısır ikram ederken ortaya güzel kareler çıktı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Ziya KUL

28 Mayıs 2018 Pazartesi 07:59

çok doğru, Necattin Bey 4 yılda bir ekmek FABRİKASI yaptı, sen adında fabrika olan, üreten tek bir yapamadın.Halkın parasıyla karanfil,kandil simidi,incik boncuk dolu asortik çantalar dağıtmaya devam et.2,5 binaya sığamadın yeni belediye sığarsın inşaallah.Gençlik merkezleri yapmaya devam et,çöp kutularına, merdiven alınlarına,bilbordlara birşeyler yapıştırıp yandaşlarını zenginleştirmeye, onlardan payını almaya devam et sen.Yerin altında verirsin artık bunların hesabını...

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Fuat Köktaş: 16 yılda dünyada az görülen bir başarı hikayesi yazdık

Fuat Köktaş: 16 yılda dünyada az görülen bir başarı hikayesi yazdık