27 Haziran 2019 Perşembe

İLKADIM BELEDİYE BAŞKANI ERDOĞAN TOK: İNSANI YAŞAT Kİ DEVLET YAŞASIN

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: İnsanı yaşat ki devlet yaşasın

Samsun'un İlkadım İlçe Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok, Adalet, Ulugazi ve Reşadiye mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Erdoğan Tok mahalle ziyaretlerinde insan odaklı çalıştıklarını söyledi.

06 Eylül 2018 Perşembe 19:02 GÜNCEL

Samsun'un İlkadım ilçe Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok, gerçekleştirdiği mahalle ziyaretleri ile ilgili yaptığı açıklamada, "İnsanı yaşat ki devlet yaşasın anlayışla halkımızla bütünleşiyoruz" dedi.


Samsun'un İlkadım İlçe Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok, mahalle ziyaretlerine devam ediyor. İlkadım ilçesine bağlı mahalleleri ziyaret ederek vatandaşlar ile görüşen Erdoğan Tok, her mahallede öncelikle Mahalle Muhtarlarını ziyaret ederek muhtarlardan bilgi alıyor.

Başkan Erdoğan Tok, Muhtarlık ziyaretlerinin ardından çevre esnafı ve mahalle sakinleri ile bir araya geliyor. Gündüz mahalle muhtarları ile sokakları gezen Tok, akşam namazı sonrası cami çay ocaklarında mahalle sakinleri ile bir araya geliyor.



İLK GÜNKÜ AŞKLA
Aşk ve şevkle çalışarak ilçeye hizmet etmenin mutluluğu görev sürdürdüklerini ifade eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “ İnsanı yaşat ki devlet yaşasın  anlayışıyla halkımızla bütünleşiyoruz. Çünkü hizmet ve projeler bilgi alışverişi yaparak olur. Kapımız her zaman ardına kadar açık. Kapıyı duvar yapan değil, kapısını ardına kadar açan belediyecilik anlayışı ve hizmet aşkı ile görevimizi yapıyoruz. Halkımıza hizmet etmek için bu görevlere geldik. Milletin hizmetkarı olarak vatandaşlarımızın mutluluğu için çalışıyoruz. Milletimizin derdiyle dertleniyoruz. Biz, milletin hizmetkarı olarak, milletimize karşılıksız hizmet etmek için varız. Dün olduğu gibi bugün ve yarında milletimize hizmete devam edeceğiz.” dedi.





YAPTIKLARIMIZ BİZİM TEMİNATIMIZDIR
Kadın, çocuk, ,genç, yaşlılara yönelik çok sayıda projeleri hayata geçirdiklerini söyleyen Başkan Tok, “Partimizin, insan odaklı, güler yüzlü ve dinamik çalışma felsefesini benimseyerek, sistemli bir şekilde yolumuza devam ediyoruz. İlk günkü aşkla, AK Parti Belediyecilik anlayışımızı sürdürüyoruz. Yaptıklarımız bizim teminatımızdır. AK Parti Belediyecilik anlayışını İlkadım’da hakim kılarak hükümet ve özel teşebbüs yatırımlarını ilçeye kazandırdık. Türkiye’nin en büyük gençlik merkezi İlkadım’da hayata geçti. Yanı sıra Karadeniz’in yeni ve en büyük inanç turizmi merkezi olacak Camii ve Külliye projemiz kentin siluetin de yerini aldı. Kentsel dönüşüme örnek Yeni Belediye Hizmet Binamız ve yerinde dönüşüme örnek Unkapanı Kültür Merkezimiz hızla yükseliyor. Bunların yanı sıra Derebahçe Sosyal Tesislerimiz sadece İlkadım’a değil Samsun’a büyük katkılar sağlıyor. Gençlerimiz için hayata geçirdiğimiz 62 çocuk parkı ve 12 halı saha verdiğimiz sözlerinden üzerinde gerçekleşti. Bu hizmetlerin temelini ise vatandaşımızla kurduğumuz kardeşlik ortamı sağlamakta. Bu vesile ile bizlere teveccüh gösteren ve fikirleri ile gelişime katkı sağlayan tüm hemşehrilerime gönülden teşekkür ederim” diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Erden Er

07 Eylül 2018 Cuma 23:52

İşi gücü film işi gücü göz boyamak. İlkadım ilçesi seçilir seçilmez üçyüze yakın işçiyi kış günü işten atıp yandaşlarını belediyeye doldurup kadro aldırdığını unutmaz umarım. Keser döner sap döner gün gelir hesap döner...

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin: Tek derdimiz insana hizmet

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin: Tek derdimiz insana hizmet