27 Haziran 2019 Perşembe

İLKADIM BELEDİYE BAŞKANI ERDOĞAN TOK'TAN ODTÜ TEPKİSİ! ODTÜ YIKILSIN

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok'tan ODTÜ tepkisi! ODTÜ yıkılsın

Samsun'da İlkadım İlçe Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok, ODTÜ mezuniyet töreninde üniversiteli öğrencilerin taşıdığı 'Tayyipler Alemi' yazılı pankarta sert tepki gösterdi.

07 Temmuz 2018 Cumartesi 16:27 GÜNCEL

Samsun'un İlkadım İlçe Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok, ODTÜ mezuniyet töreninde AK Parti ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı hedef alan pankartlara tepki gösterdi.


ODTÜ'de bugün yapılan mezuniyet töreninde açılan 'Tayyipler Alemi' pankartı ile ilgili tepkisini dile getiren İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "İstediğin kadar oku, istediğin kadar ilim tahsil et. Bilgine yakışır ve yaraşır bir şekilde hareket etmezsen yine cahilsin. Terör örgütü marşlarıyla yürüyüşe izin verildiği tüm ahlaksızlıklara, rezilliklere göz yumulduğu, milletin Cumhurbaşkanına hakaret edildiği yer üniversite değildir. ODTÜ terörün ve ahlaksızlığın yuvası olmuştur, ODTÜ yıkılsın. Millete yakışır milli bir üniversite inşa edilsin" dedi.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

FÇelik

07 Temmuz 2018 Cumartesi 16:33

AKP'li değilim siyaseti de sevmem. Fakat bu ülkenin Cumhurbaşkanı'na yapılan bu hakarete karışan her bir bireyi tutuklayın. Öyle böyle değil en az 2 sene yatırın ki sağlam bir örnek teşkil etsin. Şerefsiz haysitetsiz kibirli pislikler. Sizin beyin nöronlarınıza s.....

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Soma faciasında ölen babanın kızı, mezar taşına bıraktığı resim ile yürek dağladı

Soma faciasında ölen babanın kızı, mezar taşına bıraktığı resim ile yürek dağladı