06 Temmuz 2020 Pazartesi

İLKADIM BELEDİYE BAŞKANI NECATTİN DEMİRTAŞ: HİZMETİ EL BİRLİĞİ İLE YAPACAĞIZ

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş: Hizmeti el birliği ile yapacağız

Samsun'un İlkadım İlçe Belediyesi Başkanı Necattin Demirtaş, yapılan ilk meclis toplantısında encümen ve komisyonlara seçilen üyelere başarı diledi, "Hizmeti el birliği ile yapacağız" dedi.

08 Nisan 2019 Pazartesi 17:59 GÜNCEL

Samsun'da 31 Mart yerel seçimleri sonrası İlkadım Belediyesi başkanlığına seçilen Necattin Demirtaş ilk meclis toplantısını gerçekleştirdi. Necattin Demirtaş başkanlığında yapılan ilk meclis toplantısında ise encümen ve komisyon seçimleri yapıldı.


İlkadım Belediyesinde 2019-2024 Dönemi meclisi İlkadım Belediyesi Yeni Hizmet Binası Meclis Toplantı Salonunda gerçekleştirildi. İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda encümen ve komisyon üyeleri seçilirken tüm partilerin meclis üyeleri tam katılım sağladı.

ORTAK  PAYDA İLKADIM'A HİZMET
Yeni meclis üyelerinin kendilerini tanıtması ile başlayan ilk meclis toplantısında İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş ve meclis üyelerinin başarı temennilerinin ardından tüm üyeler sıra ile söz alırken ortak payda İlkadım'ın menfaatine olan çalışmaların olacağı vurgulandı. Gündeme dair 11 maddenin görüşüldüğü ve komisyon oylamalarının yapıldığı toplantıda 1. Başkan Vekili hayri Atmaca, 2. Başkan Vekili ise Yavuz Yılmaz seçildi. Encümen Üyeliğine ise Mustafa Umar, Ahmet Varol ve İbrahim Arslan seçilirken Katip Üyeleri İbrahim Üstün Murat Gürbüz oldu.

DEMİRTAŞ; "İLKADIM'A HİZMETİ EL BİRLİĞİ İLE YAPACAĞIZ"
2018 Yılı Belediye Başkanı Faaliyet Raporunun sunumunun ardından meclis üyelerine hitap eden Başkan Demirtaş; "İlkadım'a hizmet için herkesi kucaklayan bir anlayış ile çalışacağız. Hangi partiden olursa olsun meclisimizin ilk önceliği vatandaşımızın refahı, en iyi hizmeti alması ve hem ilçemizi hem de şehrimizi geleceğe taşımak olacaktır. İlkadım'a hizmeti el birliği ile yapacağız. Bu anlayış ile İlkadım'a hizmet için gönüllü olmuş siz değerli meclis üyesi arkadaşlarıma şimdiden teşekkür eder ve başarılar dilerim" diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Necati

09 Nisan 2019 Salı 13:12

Önceki başkanlığında kredi çekmenr izin vermediler. Kuşun orada bina yapacağın yere trafik yüzünden tehlikeli dediler onay vermediler., kendileri seçilince gençlik merkezi yaptılar. Millet bunları gördü o yüzden tekrar seni seçti Hizmete kim engel oluyorsa açıkla ki millet bilsin.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Erhan Usta Samsun Büyükşehir seçim sonuçları için YSK'ya itirazda bulunacak

Erhan Usta Samsun Büyükşehir seçim sonuçları için YSK'ya itirazda bulunacak