14 Haziran 2021 Pazartesi

İLKADIM BELEDİYE BAŞKANI NECATTİN DEMİRTAŞ PERSONELE SESLENDİ: ADALETLİ VE EŞİT DAVRANACAĞIZ

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş personele seslendi: Adaletli ve eşit davranacağız

Samsun'da 31 Mart seçimlerinde İlkadım Belediye Başkanı seçilen Necattin Demirtaş, belediye personeli ile gerçekleştirdiği iftar yemeğinde, "Adaletli ve eşit davranacağız" dedi.

22 Mayıs 2019 Çarşamba 15:31 GÜNCEL

Samsun'da İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Ramazan ayı nedeni ile belediye personeli ile iftar yemeğinde bir araya geldi. İlkadım Belediyesi personeline verilen iftar yemeğinde konuşan Necattin Demirtaş, personele adaletli ve eşit davranacaklarını söyledi.


İlkadım Belediyesi Başkanı Necattin Demirtaş, belediyeye bağlı Derebahçe Sosyal Tesislerinde belediye personeli ile birlikte iftar açtı.

İlkadım Belediyesi personellerine verilen iftar yemeğine belediye başkan yardımcıları, belediyede görev yapan müdür, memur ve çalışanların aileleri katıldı.

İlkadım Belediyesi çalışanları ile gerçekleştirdiği iftar yemeğinde konuşan Necattin Demirtaş, "Belediyemizin üzerine düşen birçok sorumlulukları var. Karşılıklı anlayış içerisinde bir ve beraber olarak bu sorumlulukları yerine getireceğiz. Kurumları yücelten çalışanlarıdır. Ekmeğin ne anlama geldiğini bilenlerdenim. Sizlerde rızkınızı helal ettirmek için çaba göstermelisiniz. Bir siyasi partinin arka bahçesi olarak değil. Biz namuslu ve dürüst olacağız. Adaletli ve eşit davranacağız. Bende dahil olmak üzere herkes görevini yapacak. Belediye imkanlarını kendi imkanlarımız gibi tasarruflu kullanacağız. Bu duygu ve düşüncelerle katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Nice ramazanları aileleriniz ve sevdiklerinizle geçirmenizi temenni ediyorum” dedi.

Programın sonunda Başkan yardımcısı Ramazan Bayraktar, Başkan Demirtaş'a çalışan arkadaşlar adına burada tek çatı altında oruçlarımız açarak birlik ve beraberliğimizi perçinlenmesi  vesile oldunuz.Ben şahsım ve çalışan arkadaşlarımız adına size teşekkürlerimi sunuyorum diyerek çiçek takdim etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

eskı dost

24 Mayıs 2019 Cuma 15:10

sayın baskan adaletlı davranma dıyorsun ama ne kadar ak partılı eleman varsa hepsını cope surdun bırde kıyafet gıydırıp keyfı vıdeolar cekıyor senın bazı mudurlerın egosunu tatmın etmek ıcın ınsanların onuru kısılıgı ıle oynama oynatmada emekcıye yazık gıdıs hat ıyı degıl

Musti

23 Mayıs 2019 Perşembe 12:26

Asla PKK'lı HDP'li değilsin, olamazsın, geçmişin belli. Peki sorun ne...? Sorun şu: Bugün PKK'ya terör örgütü diyemeyen ve kınayamayan, Kandil'den açık destek alan birini 19 Mayıs günü ağırlayacak ve hediye takdim edecek kadar hassasiyetlerinin kaybolmasıdır. Sen bu değildin, sayın Başkan...

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Havza OSB'de 5 firma 350 kişiye iş kapısı açacak 142 milyon liralık yatırım yapacak

Samsun Havza OSB'de 5 firma 350 kişiye iş kapısı açacak 142 milyon liralık yatırım yapacak