26 Ekim 2021 Salı

İLKADIM BELEDİYE BAŞKANI NECATTİN DEMİRTAŞ, ZABITALARA TELSİZDEN ANONS GEÇTİ

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, zabıtalara telsizden anons geçti

Samsun'un İlkadım Belediyesi Başkanı Necattin Demirtaş, telsizden zabıtalara anons geçti. İlkadım Belediyesi Başkanı Necattin Demirtaş, zabıtalara telsizden mesaj gönderdi.

02 Eylül 2020 Çarşamba 13:44 GÜNCEL

Samsunda İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, zabıta teşkilatının 194. Kuruluş yıl dönümü nedeniyle telsizle anons geçerek tüm zabıtaların haftasını kutladı. İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’ta belediyede makam odasındaki telsizle anons geçerek zabıtların haftasını kutladı ve görevlerinde başarı diledi.Telsiz konuşmasında "Zabıta personeline değerli mesai arkadaşlarım. Zabıta Haftanızı kutluyorum. Hepinize sağlıklı ve başarılı görevler diliyorum" diyerek seslenen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, "İlçemizin güven ve refahı için hepiniz çok önemlisiniz. Tüm zabıtalarımıza başarılı görevler diliyorum” dedi. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

yorumcu

03 Eylül 2020 Perşembe 09:19

başkan halkın güvenliği ve refahını emniywt güçleri sağlar bunu bilemeyecek kadar boşsun çay ocaklarında oturan zabıtalarla beş sene geçireceksin şu zamana kadar bir çivi çakmışlığın yok ilk dönemdeki gibi milleti iş vaadiyle kandırdın merak ediyorum ilerde neler yapacağını

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Mustafa Demir açıkladı! Samsun'da 100. Yıl Bulvarına neşter vurulacak

Mustafa Demir açıkladı! Samsun'da 100. Yıl Bulvarına neşter vurulacak