24 Eylül 2020 Perşembe

İLKADIM BELEDİYE BAŞKANI NECATTİN DEMİRTAŞ'IN, İŞTE SÜNNET ŞÖLENİ İÇİN YAPTIĞI MASRAF

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ın, işte sünnet şöleni için yaptığı masraf

Samsun'un İlkadım İlçe Belediyesi bu yıl gerçekleştirdiği 26'ıncı Sünnet Şöleni için kaç lira para harcadı. İlkadım Belediyesi Başkanı Necattin Demirtaş, sünnet şöleni için belediye kasasından kaç lira masraf yaptı.

31 Temmuz 2019 Çarşamba 15:14 GÜNCEL

Samsun'un İlkadım İlçe Belediyesi bu yıl gerçekleştirdiği 26'ıncı Sünnet Şöleni ile 670 çocuğu sünnet ettirirken, başkan Necattin Demirtaş ise belediyede yaşanan mali sorunlar nedeniyle söz konusu sünnet şöleni için eleştirildi. Peki sünnet şöleni için belediyenin kasasından kaç lira harcama yapıldı..


Samsun'un İlkadım İlçe Belediyesi bu yıl gerçekleştirdiği 26'ıncı Sünnet Şöleni için kaç lira para harcadı.

31 Mart seçimlerinde İlkadım Belediye Başkanı seçilen Necattin Demirtaş, belediyenin içinde bulunduğu mali sorunlara rağmen geleneksel hale gelen sünnet şöleninin bu yıl 26'ıncısını yaptı.

Necattin Demirtaş'ın sünnet şölenini gerçekleştirmesi sosyal medyada 'Belediyede para yok diyorsun, sünnet şöleni yapıyorsun' şeklinde eleştirilere neden oldu. Ancak İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, bu eleştirilere rağmen 670 çocuğu gerçekleşen sünnet şöleni ile sünnet ettirdi.Peki mali sorunlar yaşayan İlkadım Belediyesi, düzenlenen sünnet şöleni için ne kadar harcama yaptı.

Bu konuda edindiğimiz bilgilere göre, Necattin Demirtaş, geleneksel hale gelen sünnet şölenini yapabilmek için belediyenin mali sorunları nedeniyle sponsor buldu. 670 çocuğun sünnetinin yapılması için ise organizasyona Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri sponsor oldu. Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri, İlkadım Belediyesinin geleneksel hale getirdiği sünnet şöleninde 670 çocuğun sünnet edilmesi ile ilgili işlemleri ve masrafları üstlendi.  670 çocuğun sünnet edilmesi ile ilgili tahmini 200 bin liralık masrafıda yine  Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri üstlendi. Böylece İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, 26'ıncı sünnet şöleninde çocukların sünnet edilmesi ile ilgili belediyenin kasasından tek bir kuruş harcamadı. Yani yapılan sünnet şöleninin İlkadım Belediyesine maliyeti sıfır lira oldu.
SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un Atakum İlçe Belediyesinde yine haciz şoku

Samsun'un Atakum İlçe Belediyesinde yine haciz şoku