20 Eylül 2021 Pazartesi

İLKADIM BELEDİYESİ 3 ARAZÖZ ARACINI MANAVGAT'A GÖNDERDİ

İlkadım Belediyesi 3 arazöz aracını Manavgat'a gönderdi

Samsun'un İYi Partili İlkadım Belediyesi, orman yangınları ile mücadele eden Manavgat'a destek için 3 arazöz aracını bölgeye gönderdi.

31 Temmuz 2021 Cumartesi 17:14 GÜNCEL

Samsun'da İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Antalya’nın Manavgat ilçesinde 28 Temmuz'da farklı noktalarda çıkan ve rüzgârınn etkisiyle yayılan orman yangınlarını söndürme çalışmalarına Temizlik İşlerine ait 3 Arazöz’ü görevlendirerek destek verdi.


Antalya’nın Manavgat ilçesinde başlayan yangının söndürme çalışmalarına katkı sağlamak için İlkadım Belediyesi Temizlik İşlerine ait 3 Arazöz yola çıktı. İlkadım Belediyesine bağlı Derebahçe Temizlik Şantiyesinde yola çıkan araçları İlkadım Belediyesi Başkan Yardımcısı Şerif Mırık uğurladı.

Yangının söndürülmesi için ellerindeki imkanlarla seferber olduklarını ifade eden İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, "Manavgat bölgesinde başlayan yangınların kontrol altına alınması, kontrol altına alınan bölgelerde soğutma işlemlerinin yapılabilmesi için 6 personelimizle 3 arazöz’ü yola çıkardık. Antalya ilimize bağlı Manavgat ilçesiyle başlayan daha sonra Akseki ile devam eden ve ülkemizin güney bölgesinde yerleşim yerlerini tehdit eden yangın hepimizi derinden üzdü. Yangının bir an önce kontrol altına alınması için devletimiz imkanlarını seferber ederken, İlkadım Belediyesi olarak bizler de gönderdiğimiz araçlarımızla destek sağlıyoruz. Orman yangınlarıyla geleceğimiz, ciğerlerimiz yanıyor. Yangın nedeniyle hayatını kaybeden vatandaşlarımız var, Allah’tan rahmet diliyorum. Yangın nedeniyle çok sayıdan yaban hayvanı da maalesef yanarak hayatını kaybetti. Daha fazla acı yaşamamız için herkesi duyarlı olmaya çağırıyorum” diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Ridvan

03 Ağustos 2021 Salı 12:13

ALLAH razi olsun cok guzel bir dusunce ve uygulama siyasi gorus ne olursa olsun bu durumda devletin yaninda olmak gerekir tebrikler baskanim lakin sizinde yaninizda olan o emekcilerinde alin terini alacaklarini zam farklarini sendika farklarini da verseniz iscide gulse mutlu olsa isciler perisan hep isyanda

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da MHP'li Meclis üyesi Atmaca İlkadım'a aday adayı hazırladıklarını açıkladı

Samsun'da MHP'li Meclis üyesi Atmaca İlkadım'a aday adayı hazırladıklarını açıkladı