16 Ekim 2019 Çarşamba

İLKADIM BELEDİYESİ BAŞKANI TOK: DOĞALGAZ SORUNUNU ÇÖZDÜK SIRADA KENTSEL DÖNÜŞÜM VAR

İlkadım Belediyesi Başkanı Tok: Doğalgaz sorununu çözdük sırada kentsel dönüşüm var

Samsun'da İlkadım Belediyesi Başkanı ve Cumhur İttifakının İlkadım Belediye Başkanı adayı Erdoğan Tok, Anadolu mahallesinde gerçekleştirdiği mahalle buluşmasında, "Anadolu mahallesinin doğalgaz sorununu çözdük, sırada kentsel dönüşüm var" dedi.

23 Şubat 2019 Cumartesi 16:05 GÜNCEL

Samsun'da Cumhur İttifakı AK Parti Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok,  Anadolu Mahallesinde gerçekleştirilen buluşmada mahalle sakinleri ile bir araya geldi. 


Samsun'un İlkadım ilçesine bağlı Anadolu Mahallesinde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Kadir Çap'ın daveti ile gerçekleştirilen programda Cumhur İttifakı AK Parti İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Anadolu Mahallesi sakinleri ile buluştu. Mahalle sakinlerinin sabahın erken saatlerinde ve soğuk bir hava olmasına rağmen yoğun ilgisi ile gerçekleşen buluşmaya AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar, AK Parti İlkadım Gençlik Kolları Başkanı Erdi Küçükosma, Muhtarlar ve Belediye Meclis Üyeleri katıldı.

“ANADOLU MAHALLESİ’NE 18 VE 24 DERSLİKLİ YENİ OKUL YAPIYORUZ “
Cumhur İttifakı AK Parti Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok Anadolu Mahallesi sakinlerinin gösterdiği yoğun ilgiye teşekkür ederken; İlkadım’da 5 yılda 255 milyon liralık yatırımı hayata geçirdik. Belediyemize ait Anadolu Mahallesinde bulunan 10 dönümlük çiçek serasını Milli Eğitime devrettik. Anadolu Mahallemiz çiçek serasında bu alanda 18 ve 24 derslikli ilkokul yapılmasına imkan sağladık. Derebahçe Sosyal Tesisleri, Karadeniz’in en büyük Camii ve Külliyesi, Türkiye’nin en büyük gençlik merkezi, Belediye Yeni Hizmet Binası ve Camii, Koşu Yolu ve Yaşam Parkuru, Unkapanı Kültür Merkezi, Türk İslam Sanatları Merkezi, Ihlamur Cafe ve Restaurant, 15 Temmuz Millet Yolu, sayısız hizmetler ve projelerle İlkadım’a altın çağını yaşattık. 20 yılda yapılamayanları 5 yılda hayata geçirirken en büyük yatırımımız ise insanımıza yaptığımız yatırımlar oldu. Siz değerli hemşehrilerimizle kurduğumuz güçlü gönül bağı başarıyı getirdi” dedi.

“DOĞAL GAZ SORUNUNU BİZ ÇÖZDÜK”
Anadolu Mahallesi sakinlerinin hayat standartlarını arttıracak projeleri gerçekleştirdiklerini belirten Başkan Erdoğan Tok,  “Kentsel dönüşümde verdiğimiz büyük mücadeleler sonucu Anadolu Mahallemizi de  kapsayan yeni kararlar aldık. İlk başkanlık dönemimde bu mahallemizin bir kısmına doğal gaz bağlanmasını sağlamıştık. Ancak ardından çıkan yasa ile riskli bölge kapsamına giren bölgelere doğal gaz verilememişti. Aradan geçen 5 yıl sonra bu dönem tekrar göreve geldiğimizde yine doğal gaz firması ile girdiğimiz diyaloglar sonuç getirdi ve doğal gaz müjdesini sizlere vermek yine bana nasip oldu. Bundan sonra da yine siz değerli vatandaşlarımızın desteği ile kentsel dönüşüm projemizi hayata geçirerek sizlerin sorunlarına modern çözümler getireceğiz” diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

cevdet

25 Şubat 2019 Pazartesi 11:54

Derebahçe mahallesine bir ortaokul lazım

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Büyükşehir Bağımsız adayı Erhan Usta: Samsun'a bir ekonomist lazım

Samsun Büyükşehir Bağımsız adayı Erhan Usta: Samsun'a bir ekonomist lazım