25 Ekim 2021 Pazartesi

İLKADIM BELEDİYESİ KARANTİNADA OLAN İHTİYAÇ SAHİPLERİNE KAHVALTI VE AKŞAM YEMEĞİ VERECEK

İlkadım Belediyesi karantinada olan ihtiyaç sahiplerine kahvaltı ve akşam yemeği verecek

Samsun'da İYİ Partili İlkadım Belediyesi Başkanı Necattin Demirtaş, karantinada olan ihtiyaç sahibi ailelere sabah kahvaltısı ve akşam yemeği desteği verecek.

21 Kasım 2020 Cumartesi 21:58 GÜNCEL

Samsun'da Covid-19 nedeniyle karantinada olan ihtiyaç sahiplerinin gıda ve benzeri desteklere ihtiyacı olduğu yönünde haberimiz sonrası İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş harekete geçerek, İlkadım ilçesinde karantinada olan ihtiyaç sahiplerine sabah kahvaltısı ve akşam yemeği verme kararı aldı.


Necattin Demirtaş'ın talimatı ile 14 gün boyunca karantinada olan ihtiyaç sahiplerine İlkadım Belediyesi tarafından hem sabah kahvaltısı hem de akşam yemeği verilecek. Samsun Kent Haber bir süre önce bu çağrıyı yapmış, karantinada olan ihtiyaç sahibi aileler ve yalnız yaşayan kişilere gıda ve benzeri desteklerin sağlanması çağrısında bulunmuştu. Bu çağrıyı dikkate alan ilk belediye başkanı Necattin Demirtaş oldu.

İlkadım Belediyesi Başkanı Demirtaş'ın ihtiyaç sahibi olan, yalnız yaşayan, yemek yapacak kimsesi olmayan ve karantinada bulunan kişi ve kişilerin tespitine yönelik çalışmaların yapılması talimatı verdiği, tespit edilecek kişi ve kişilere ise belediye olarak sabah kahvaltısı ile birlikte akşam yemeği götürüleceği kaydedildi. Uygulamanın Pazartesi günü başlayacağı öğrenildi.
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

yorumcu

23 Kasım 2020 Pazartesi 16:52

evet masrafları çok gösterip işe aldığı kayınçılar otelcinin çocuklarına maaş verecek seçimde oy veren ilkadımlılar size iş vaadiyle kandırdı maalesf herzman bunu yaptı gitti bir beş sene daha dürüst başkan iyiki varsın

Tahsin

22 Kasım 2020 Pazar 11:56

Belediye borç batağında diye ağlıyorsun bu masrafı nasıl karşılıyıcan.Yoksa ilk döneminde zengin ettiğin marketçi meclis üyesi gibi birini buldunda onumu abad edip nemalanacaksınız dürüst başkan.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

CHP'li Atakum Belediyesi karantinadaki vatandaşlara yemek desteği sağlayacak

CHP'li Atakum Belediyesi karantinadaki vatandaşlara yemek desteği sağlayacak