11 Nisan 2021 Pazar

İLKADIM BELEDİYESİ KISITLAMADA CADDE VE SOKAKLARI ÖZEL SOLÜSYON İLE DEZENFEKTE ETTİ

İlkadım Belediyesi kısıtlamada cadde ve sokakları özel solüsyon ile dezenfekte etti

Samsun'da İYİ Partili İlkadım Belediyesi 19-20 Aralık Cumartesi ve Pazar günü uygulanan sokağa çıkma yasağında cadde ve sokakları özel solüsyonlarla dezenfekte etti.

20 Aralık 2020 Pazar 14:49 GÜNCEL

Samsun'da İlkadım Belediyesi ekipleri sokağa çıkma yasağının uygulandığı Cumartesi ve Pazar günleri mesai yaparak cadde ve sokakları KoronaVirüs'e karşı solüsyonlarla dezenfekte etti.


Samsun'da hafta sonu uygulanan kısıtlama nedeniyle İlkadım ilçesinde boş kalan cadde ve sokaklar İlkadım Belediyesi tarafından tankerlerle temizlenerek dezenfekte edildi. İlkadım  Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Koronavirüs (Covid-19) ile mücadele kapsamında, cadde ve sokakları dezenfekteli su ile yıkayarak dezenfekte etmeye devam ediyor.

Sokağa çıkma kısıtlamasının ikinci gününde Belediye bünyesinde oluşturulan 30 kişilik koronavirüs yıkama ekibi 10 yıkama tankeri  birlikte özellikle kent merkezinde dezenfeksiyona ağırlık veriyor. Ana caddeler ile bunlarla bağlantılı sokaklar her gece yıkanıyor. İlkadım ilçesinde cadde ve sokaklar ile yollar, kaldırımlar, ATM'ler, otobüs durakları, çöp konteynerleri, kamelyaları özel solüsyonla dezenfekte eden İlkadım Belediyesi Temizlik İşleri ekiplerini çalışmalarını yerinde inceleyen İlkadım Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Recep Aslan , “Başkanımızı Necattin Demirtaş’ın  talimatları doğrultusunda yıkama programımıza devam ediyoruz. Vatandaşlarımızın huzurla yeni bir haftaya geçiş yapmasını sağlamak adına, salgının yayılmasını önlemek için periyodik olarak çalışmalarımız devam edecek diye konuştu.Salgınla mücadelede kentin her noktasında çalışmalar yürütüyoruz
İlkadım İlçe halkını sağlığı ve çevre temizliği için kolları sıvayan Temizlik İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz, 7gün 24 saat üzerinde hiç durmadan vardiyalı olarak özveri ile ilçemize hizmet etmeye çalıştığını hatırlatan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,” Salgının başından bu yana belediye olarak üzerimize düşün çalışmaları yapmak için büyük çaba sarf ediyoruz. Mesai saati gözetmeksizin ekiplerimiz çalışmalarını sürdürüyorlar. Çalışmalarımıza koronavirüs ilçemizi terk eden kadar kararlı bir şekilde devam ettireceğiz. Vatandaşlarımızdan da ricamız maske, mesafe ve temizlik kurallarına uymalarıdır’’ dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yılport Samsunspor, Beypiliç Boluspor'u Gökhan Alsan'ın golü ile 1-0 yendi

Yılport Samsunspor, Beypiliç Boluspor'u Gökhan Alsan'ın golü ile 1-0 yendi