17 Haziran 2021 Perşembe

İLKADIM BELEDİYESİ KORONAVİRÜS VAKASI GÖRÜLEN 338 APARTMANI DEZENFEKTE EDİYOR

İlkadım Belediyesi KoronaVirüs vakası görülen 338 apartmanı dezenfekte ediyor

Samsun'da İlkadım Belediyesi Korona Virüs vakasının görüldüğü 338 apartmanda dezenfekte çalışması başlattı. İlkadım ilçesinde 338 apartmanda Covid-19 vakası tespit edildi.

06 Eylül 2020 Pazar 20:36 GÜNCEL

Samsun'un İlkadım ilçesinde 338 apartmanda Korona Virüs vakası görülürken, belediye ekipleri vakaların tespit edildiği apartmanları dezenfekte etme çalışması başlattı.


Samsun'da İlkadım Belediyesi vaka tespit edilen apartmanlarda dezenfekte çalışmaları başlattı. Belediye ekipleri, Korona Virüse karşı apartmanlardaki asansörden kapı girişlerine merdiven boşluklarından bina otoparklarına kadar tüm ortak alanları ilaçlıyor. 

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, İlkadım ilçesinde 338 apartmanda Korona Virüs vakası görüldüğünü açıklarken " Muhtarlar ve vatandaşlarımızdan gelen talepler doğrultusunda planlamaya alınan apartmanlarda ekiplerimiz dezenfekte çalışmasına aralıksız devam ediyor. Halkımızın sağlığı için korona virüsün yayılımını azaltacak çalışmaları sürdürmekteyiz. Ekiplerimiz ilçemizin her köşesinde farklı bir çalışma yürütüyor. İlaçlama ekibimiz de doğrudan ve ya muhtarlarımız aracılığıyla gelen talepler doğrultusunda virüsün yayılma riskini önlemek için ücret talep etmeden apartman ve sitelerde kapı girişlerinden asansörlerde, merdiven boşluklarından varsa otoparklarına ve çocuk parklarından ortak kullanım alanlarına kadar tüm noktalar özenle dezenfekte ediyor. Şu ana kadar ekiplerimiz  ilçemizde Covit 19 vakasının görüldüğü 338 apartmanda koronavirüsü kontrol altına almak amacıyla dezenfeksiyon çalışmalarını tamamladı. Bu görünmez tehlikeden vatandaşlarımızı korumak ve bilinçlendirmek adına özellikle sosyal medya aracılığı ile pandemiden korunabileceğimiz önlemleri duyuruyoruz. Vatandaşlarımızdan tek talebimiz bu kurallara ciddiyetle riayet etmeleridir” diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

KADEF Gençlik Kolları Başkanı izin aldık demişti! Kaymakam izin vermedik açıklaması yaptı

KADEF Gençlik Kolları Başkanı izin aldık demişti! Kaymakam izin vermedik açıklaması yaptı