18 Haziran 2021 Cuma

İLKADIM BELEDİYESİ MECLİSİ OLAĞANÜSTÜ TOPLANDI! 5 MİLYONLUK KREDİYE ONAY ÇIKTI

İlkadım Belediyesi Meclisi olağanüstü toplandı! 5 milyonluk krediye onay çıktı

Samsun'un İlkadım İlçe Belediyesi Meclisi bugün olağanüstü toplanarak belediyenin 5 milyon 818 bin liralık kredi talebini onayladı.

29 Temmuz 2019 Pazartesi 15:22 GÜNCEL

Samsun'da tatile giren İlkadım Belediyesi Meclisi bugün olağanüstü toplanarak, Kurban Bayramı öncesi ihtiyaç duyulan 5 milyon 818 bin TL'lik  kredi talebini görüştü.


31 Mart seçimleri sonrası belediyede yaşanan ekonomik sorunlara çözüm bulmak amacı ile İlkadım Belediyesinin meclis üyeleri bugün 5 milyon liralık kredi talebini görüştü. İlkadım Belediyesinin 5 milyon 818 bin liralık kredi talebi meclis üyeleri tarafından onaylandı.

Kurban Bayramı öncesi meclisin onay verdiği kredi ile personel maaşları, ikrameyeleri ve diğer harcamaların karşılanacağı öğrenildi. İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, 5 milyon 818 bin liralık kredi ile ilgili yaptığı açıklamada, "Kredi kullanmak yaşanan sorunun çözümü için tek başına bir çözüm değil. Bu kredi ile yeni bir vadali borç almış olacağız. Eski borçları kapatıp yeni vadeli borç almış olacağız. Borç stokumuzu yaymış olacağız. Eski belediye hizmet binalarımızı satabilirsek elimiz rahatlayacak" dedi.
SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 3 Yorum

hacı

31 Temmuz 2019 Çarşamba 21:45

gazi binası özel okul özel hastane işkur la anlaşılabilirse işkura satılabilir.migros ,lc wakıkı gibimağazalara satışı düşünülebilir .

mümin

30 Temmuz 2019 Salı 11:35

bu adamın hakkını yiyen oğlumun çü.......yesin..=)))

cevdet

30 Temmuz 2019 Salı 08:52

eski belediye binası gazi belediyesi olan okula çevrilse çok iyi olur sınıflar çok kalabalık milli eğitim valilik ve belediye anlaşsın bu bina ilkokul olsun

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Atakum Belediyesinin Kılıçdaroğlu ve İmamoğlu'na verdiği iftar yemeğinin bedeli belli oldu

Atakum Belediyesinin Kılıçdaroğlu ve İmamoğlu'na verdiği iftar yemeğinin bedeli belli oldu