17 Nisan 2021 Cumartesi

İLKADIM BELEDİYESİ MEHMETÇİKLERE ÜCRETSİZ ULAŞIM DESTEĞİ VERDİ

İlkadım Belediyesi Mehmetçiklere ücretsiz ulaşım desteği verdi

Samsun'un İYİ Partili İlkadım Belediyesi, evlerine gidecek olan 250 er ve erbaşa ücretsiz ulaşım desteği verdi. Samsun'da vatani görevini tamamlayan Mehmetçikler, İlkadım Belediyesinin ücretsiz ulaşım imkanı ile havaalanına gitti.

20 Mart 2021 Cumartesi 16:47 GÜNCEL

Samsun'da İlkadım Belediyesi ilçede vatani görevi tamamlayarak evlerine dönecek olan Mehmetçiklere ücretsiz ulaşım desteği sağladı.


İlkadım Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü, Samsun Sahra Sıhhiye Eğitim Merkez Komutanlığı bağlı General Şükrü Naili Gökberk Kışlası’nda  vatani görevlerini tamamlayan 250 er ve erbaşın havalimanına ulaşım için tüm otobüsleri seferber etti.

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’ın talimatı sonrası sabahın erken saatlerinden General Şükrü Naili Gökberk Kışlası’na giriş yapan İlkadım Belediyesi hizmet otobüslerini askerler sevinçle karşıladı. Koronaviürüs tedbirlerin harfiyen uygulayarak araçlara binen Mehmetçikler kışla çıkışı asker selamı ile yola çıktı. Hiçbir aksaklık yaşanmadan Samsun Çarşamba Havalimanı gelen kınalı kuzular kendilerini götüren belediye personeline ve Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’a  teşekkür etti.

Üzerimize düşen görevi layıkıyla yapanlardan olduk
Mehmetçiklere evlerine gitme noktasında ücretsiz ulaşım imkanı sunmanın mutluluğunun yanı sıra üzerimize düşen görevi layıkıyla yapmanın haklı gururunun sevincini yaşadığını dile getiren İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, İlkadım sınırları içinde yer alan General Şükrü Naili Gökberk Kışlasında görevlerini tamamlayarak evlerine dönmek için hazırlıklarını tamamlayan Türkiye'nin bölünmez bütünlüğü  için askerlik görevlerini yerine getiren askerlerimize ücretsiz ulaşım imkanı sunduk. Evlerine kavuşma özlemi ile yola çıkan kınalı yavrularımızın burunları bile kanamadan annelerine, babalarına ve ailelerine kavuşmaları dileğimi sunarak, genç kardeşimizin heyecanını bizlerde yürekten paylaşıyoruz. Allah, sağlıcakla dönmeyi nasip etsin. Allah, bütün Mehmetçiklerimize güç versin" diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Nesli

22 Mart 2021 Pazartesi 10:17

Hahahaaa ne hizmet ama ,ufku, kültürü,bilgi ve siyasi yapısının bir örneği.Allah aşkına ilçe için samsun için bir şey yapın. Sizde diğer belediye başkanıda yaşadığımız ilçemize hiç yakışmadınız.

Nihat care

21 Mart 2021 Pazar 13:16

Buda bir hizmet parçası ,hepsini bir otobüse doldurup hijyen kurallarına uymasanız samsundan memleketlerine korona taşır ülke genelinde korona patlamasına sbep olursunuz başkan bey..

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Cemil Deveci'den İstanbul Sözleşmesi açıklaması

Cemil Deveci'den İstanbul Sözleşmesi açıklaması