05 Temmuz 2020 Pazar

İLKADIM BELEDİYESİ MÜDÜR VE PERSONELLERİNE 'DEFTERİNİZİ DÜRECEĞİZ' TEHDİDİ YAPILDI

İlkadım Belediyesi müdür ve personellerine 'Defterinizi düreceğiz' tehdidi yapıldı

Samsun'da İYİ Parti İlkadım adayı Necattin Demirtaş'ı destekleyen sosyal medya sayfalarından Belediye Başkanı Erdoğan Tok'un ekibine ve müdürlerine yapılan tehdit ve intikam mesajları şaşkınlık yarattı.

26 Şubat 2019 Salı 15:00 GÜNCEL

Samsun'da Millet İttifakı adayı Necattin Demirtaş’ın afiş ve görsellerinin paylaşıldığı bir sosyal medya sayfasından, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok ve personeline yönelik yapılan tehdit mesajları dikkati çekti.


Samsun'da İYİ Parti İlkadım Belediye Başkan adayı Necattin Demirtaş'ı destekleyen paylaşımların yapıldığı bir sosyal medya sayfasından Cumhur İttifakı adayı ve mevcut belediye başkanı Erdoğan Tok'un müdürleri ve personeline yönelik tehdit mesajlarının yayınlanması şaşkınlık yarattı. 

Demirtaş'ın desteklendiği sosyal medya sayfasından,  "Erdoğan Tok’un dalkavukları, müdürleri, işçileri... 31 Mart Sabahı göreceksiniz. Sizi kapıdan içeri sokmayacağız" mesajının yayınlanması tepkilere neden oldu.

Söz konusu sosyal medya sayfasından lkadım Belediyesi Basın Yayın Müdürü Oktay Çakır'da hedef alınırken “İlkadım belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Oktay Çakır Senin de defterini düreceğiz ..” notu ile Çakır'ın Erdoğan Tok ile yan yana olan bir fotoğrafı paylaşıldı.

Samsun Gerçekleri isimli facebook hesabından yapılan tehditler bununla sınırlı kalmadı. İlkadım Belediyesi Yazı İşleri Müdürü İbrahim Yılmaz'da kin, nefret ve tehdit mesajlarının hedefi oldu. 

İlkadım Belediyesi Yazı İşleri Müdürü İbrahim Yılmaz içinde aynı sosyal medya sayfasından “Sen devletin memurusun mesai saatleri içinde senin seçim çalışmalarında ne işin var. Merak etme Senin de sonun geldi" mesajı yayımlandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Ramazan

27 Şubat 2019 Çarşamba 08:52

Onlar belediyeye ne kadar kolpa hemseri doldurup halka ucuz ucuz atarlanirken yüreksizce atarlanirken sorun yoktu değil mi ?? Ben iki yapılanı da tasvip etmiyorum herşey mertçe olmalı aga ...

ulkucu

26 Şubat 2019 Salı 15:17

ıste davasını satıp sırt donen ınsanın dava arkadasları ne ısınız ar sızın ıscı ıle kardesım tehdıt edıyorsunuz zaten necattın 2011 de kazandıgındada cok adam ısden cıkardı bu zıhnıyetın olması normaldır ama ALLAH ın tokatı buyk olur 31 mart aksamı saat 9 da sandıklar acılınca gorecekler

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da İYİ Parti adayı Necattin Demirtaş yapmak istediği hizmetleri anlatıyor

Samsun'da İYİ Parti adayı Necattin Demirtaş yapmak istediği hizmetleri anlatıyor