24 Ocak 2021 Pazar

İLKADIM BELEDİYESİ ÖNÜNDE SEÇİMDE İŞ SÖZÜ VERİLİP ALINMAYANLAR EYLEM YAPTI

İlkadım Belediyesi önünde seçimde iş sözü verilip alınmayanlar eylem yaptı

Samsun'da İYİ Partili İlkadım Belediyesi önünde, 31 Mart seçim sürecinde kendilerine iş sözü verildiğini söyleyen çok sayıda vatandaş eylem yaptı.

23 Haziran 2020 Salı 12:50 GÜNCEL

Samsun'da İYİ Partili İlkadım Belediyesi önünde, seçim sürecinde kendilerine iş sözü verildiğini beyan ederek, işe alınmadıklarını söyleyen vatandaşlar eylem yaptı.


31 Mart seçim sürecinde MHP'den istifa ederek İYİ Parti'den aday olan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'a çalıştıklarını ve oy verdiklerini söyleyen vatandaşlar, seçimde kendilerine belediyede iş sözü verildiğini iddia etti.

İlkadım Belediyesi önünde bugün gerçekleşen eşlem nedeniyle polisler bölgede güvenlik önlemi alırken, belediye binasının yakınlarında bulunan kafeteryada ise başkan yardımcısı Ramazan Bayraktar ile eylem yapmaya gelenler arasında gerginlik yaşandı. İş sözü verilen ve işe alınmadıkları için eylem yapmak üzere İlkadım Belediyesi binası önüne giden bazı vatandaşlar, burada gördükleri başkan yardımcısı Ramazan Bayraktar'a saldırı girişiminde bulundu. Gerginlik kısa sürede yapılan müdahalelerle önlenirken, Ramazan Bayraktar'ın kafeteryadan ayrılarak belediye binasına geçtiği öğrenildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Necattin Demirtaş'ın seçimde iş sözü verip işe almadığı vatandaşlar kandırıldık dedi

Necattin Demirtaş'ın seçimde iş sözü verip işe almadığı vatandaşlar kandırıldık dedi