17 Haziran 2021 Perşembe

İLKADIM BELEDİYESİ ÖZEL KALEM MÜDÜRÜ ÖZENÇ 12 İŞÇİ İŞE ALINDI İDDİASINA AÇIKLAMA YAPTI

İlkadım Belediyesi Özel Kalem Müdürü Özenç 12 işçi işe alındı iddiasına açıklama yaptı

Samsun'da İlkadım Belediyesi Özel Kalem Müdürü Nevzat Özenç, belediyeye alındığı gündeme gelen ve başkan Necattin Demirtaş tarafından çıkartıldıkları iddia edilen 12 işçi ile ilgi açıklama yaptı.

12 Eylül 2019 Perşembe 00:52 GÜNCEL

Samsun'un İlkadım İlçe Belediyesi Özel Kalem Müdürü Nevzat Özenç, belediyeye alınan 12 işçinin kendisi tarafından alındığı yönündeki iddialar üzerine sosyal medya sayfasından bir açıklama yaptı.


İlkadım Belediyesine alınan 12 işçinin belediye başkanı Necattin Demirtaş'tan habersiz bir şekilde işe alındıkları Hedef Halk Gazetesinde gündeme gelmişti. Söz konusu haber ile ilgili sosyal medya sayfasından bir açıklama yapan Nevzat Özenç, hakkında ki iddiaların asılsız ve uydurma olduğunu söyledi.

İlkadım Belediyesine işçi alımı ile ilgili Hedef Halk Gazetesinde kendisi ile ilgili çıkan haber nedeniyle bir açıklama yapan İlkadım Belediyesi Özel Kalem Müdürü Nevzat Özenç, "Benim, bizimle birlikte mücadele eden, emek veren hiçbir kardeşimin emeğini hiçe saymam, onlar varken bir başka ismi işe almam kesinlikle söz konusu değildir. Emek veren sahada elektrik direğinde çarpılma pahasına başkanımızın afişlerini, bayraklarını asan kardeşlerimizin, arkadaşlarımızın haklarını sonuna kadar savunacağım ve yedirmeyeceğim" dedi.

Mahkemenin kadıya mülk olmadığını da açıklamasında belirten Özel Kalem Müdürü Nevzat Özenç, şunları dile getirdi.
"Makamlar gelir geçer. 2009-2014 yılları arasında da sayın başkanımız Necattin Demirtaş'ın özel kalemiydim. Makamların gelip geçici olduğunu çok yakinen gördüm. Her şey bittikten, makamlar geçtikten sonra dostlarınızla başbaşa kalıyorsunuz. Hakkımda attıkları bu iftiraları ispatlamayanlar müfteridir, alçaktır. Bu iftiraları yazanlara karşı hukuktan doğan haklarımı da kullanacağımı buradan duyuruyorum." 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

ülkü

12 Eylül 2019 Perşembe 09:02

Necattin başkana seçim kaybettirenler bu ve bunun gibi adamlar

samsun lu

12 Eylül 2019 Perşembe 07:57

nevzat denen adamın ne marifeti var

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un İlkadım ilçesinde ki o sokakta 4 aydır  lağım suları akıyor

Samsun'un İlkadım ilçesinde ki o sokakta 4 aydır lağım suları akıyor