24 Eylül 2021 Cuma

İLKADIM BELEDİYESİ VE IHLAMUR KAFE'DE TERÖR ESTİRENLERE NECATTİN DEMİRTAŞ ÇOK SİNİRLENDİ

İlkadım Belediyesi ve Ihlamur Kafe'de terör estirenlere Necattin Demirtaş çok sinirlendi

Samsun'da Necattin Demirtaş'ın İlkadım Belediye Başkanlığını kazanmasını fırsat bilen bazı kraldan çok kralcılar, İlkadım Belediyesi ve Ihlamur Kafe'ye giderek terör estirdi.Demirtaş'ın ise bu olayı yapanlara çok sinirlendiği öğrenildi.

02 Nisan 2019 Salı 13:37 GÜNCEL

Samsun'da yapılan 31 Mart yerel seçimlerinde  İlkadım Belediyesi Başkanlığını İYi Parti ve Millet İttifakının adayı Necattin Demirtaş kazandı. Kendisini tebrik ediyor, görevinde başarılar diliyoruz.


Ancak; sayın Necattin Demirtaş'ın seçimi kazanmasını fırsat bilen ve kraldan çok kralcı kesilen bazı haşereler 1 Nisan sabahı İlkadım Belediyesine bağlı birimlere ve Ihlamur Kafe'ye giderek adeta terör estirmişler. Belediye personeline tehditler savurmuşlar, seçimi kaybeden ve sayın Necattin Demirtaş mazbatasını alana kadar hali hazırda belediye başkanı olan sayın Erdoğan Tok'un sokaklarda bulunan fotoğraflarının kaldırılmasını istemiş ve belediyede gördükleri afişlerini ise yırtmışlar.

Bu eylemleri gerçekleştiren haşerelerin, ellerinde isim listeleri ile belediyede kim adına veya kimler adına yaptıkları belli olmayan bu eşkıyalıklarının sayın Necattin Demirtaş'ın seçim gecesi yaptığı konuşmada kullandığı "Biz sevgi dili kullanacağız" sözü ile bağdaşmadığı da açıktır. Bunun yanı sıra Ihlamur Kafe'ye 1 Nisan sabahı giderek orada çalışan personelle kabadayılık yapıp, kafenin önüne attığı sandalyeye oturarak tehditler savuran kişininde, bir meclis üyesi olduğunun iddia edilmesi, gerçekten şaşkınlık vericidir. (Söz konusu olayı gerçekleştiren kişinin meclis üyesi olmadığı bildirildi)

Sayın Necattin Demirtaş adına yapılan bu çirkin hareketlerin, kendisi ile bir ilgisi olduğunu söylemiyoruz. Zaten Demirtaş ve ekibinin de bu olaylar kulaklarına gitmiş, dün gece bir otelde yapılan toplantıda bu konu konuşulmuş.  Sayın Necattin Demirtaş'da kraldan çok kralcı kesilen bu eşkıyaların kimler olduğunu, belediyeye ve Ihlamur Kafe'ye 1 Nisan sabahı giderek terör estirenleri de isim isim bildiğini ve bu kişilere gereken tavrı da koyduğunu biliyoruz.

Hiç bir vasfı, hiç bir yetkisi, olmadığı halde, ki olsa dahi bu çirkinlikleri yapmaya hakkı olmayan kişilerin ortaya koydukları, kin, nefret ve intikam duyguları, "Herkesin belediye başkanı olacağım. Biz sevgi dili kullanacağız" diyen Necattin Demirtaş adına da bir saldırıdır.

Sizden habersiz, birileri bu kişileri görevlendirdi ve ellerine o isim listelerini vererek belediye birimlerinde terör estirmelerini istedi ise, seçilmiş bir belediye başkanı olarak buna da  göz yummayacağınızı ve gereğini yapacağınıza inanıyoruz. 


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun 19 Mayıs'ta belediye başkanından skandal sözler: Oyu veren en iyi hizmeti alacak

Samsun 19 Mayıs'ta belediye başkanından skandal sözler: Oyu veren en iyi hizmeti alacak