08 Temmuz 2020 Çarşamba

İLKADIM BELEDİYESİ YARDIMA MUHTAÇ KİŞİLERE 130 BİN 400 ADET EKMEK DAĞITIYOR

İlkadım Belediyesi yardıma muhtaç kişilere 130 bin 400 adet ekmek dağıtıyor

Samsun'un İlkadım ilçe Belediyesi tarafından yardıma muhtaç 5 bin 400 kişiye, günlük sıcak yemek ve 130 bin 400 adet ekmek dağıtıldığı açıklandı.

27 Kasım 2017 Pazartesi 19:04 GÜNCEL

Samsun'un İlkadım İlçe Belediyesi yardıma muhtaç ihtiyaç sahibi kişilere aylık 130 bin 400 adet ekmek dağıttıklarını açıkladı. 


Samsun'un İlkadım ilçesinde yardıma muhtaç kişilere yapılan yardımlar ve sosyal belediyecilik hizmetleri ile ilgili yapılan açıklamada, İlkadım Belediyesinin vatandaşların sadece iyi günlerinde değil acılı günlerinde yanında olduğu belirtildi. Taziye çadırlarını Karadeniz’de ilk kez Samsun’da gündeme getiren İlkadım Belediyesi, cenaze sahibi sadece acısını yaşasın, ikramla, masayla, sandalyeyle uğraşmasın, diyerek vatandaşların acısını hafifleten hizmetler sunuyor.İlkadım Belediyesi'nin, ayda 5 bin 400 kişiye günlük sıcak yemek ve 130 bin 400 adet ekmek dağıttığı, bu yardımların dışında belediye, gıda, sağlık, eğitim ve giysi yardımlarında da bulunduğu belirtildi. Sosyal belediyecilik anlayışı doğrultusunda, vatandaşın iyi ve kötü gününde yanında olunduğunun belirtildiği açıklamada, Halkımızın acılı, iyi ve mutlu gününde yanında olarak gönülleri dokunan her anı ile ilgilenen zor günlerinde yardımına koşan belediyecilik anlayışı ile hizmet ediyoruz. Bu kapsamda her fırsatta halkımızla bir araya geliyoruz. Acısını, hüznünü, mutluluğunu, sevincini paylaşıyoruz. Acılar paylaşıldıkça azalır, sevgiler paylaşıldıkça çoğalır. Biz halkımızı gönül gözleri ile gören yüreklerine dokunan şefkatle kucaklayan belediyecilik örneği sergiliyoruz"  denildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da olimpiyatlar için yapılan bowling salonu halkın hizmetine sunuldu

Samsun'da olimpiyatlar için yapılan bowling salonu halkın hizmetine sunuldu