04 Aralık 2021 Cumartesi

İLKADIM BELEDİYESİNDE BAŞKAN YARDIMCILARINA YENİ GENELGE YAYIMLANDI!

İlkadım Belediyesinde başkan yardımcılarına yeni genelge yayımlandı!

Samsun'da İlkadım Belediyesinde yeni yayımlanan genelge ile başkan yardımcılarına sorumlu oldukları müdürlükler tebliğ edildi.

21 Ekim 2020 Çarşamba 22:31 GÜNCEL

Samsun'da İYİ Partili İlkadım Belediyesinde, belediye başkanı Necattin Demirtaş yayımladığı yeni genelge ile bazı müdürlükler ile iç denetçiler ve danışmanları doğrudan kendisine bağladı.


İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş tarafından yayımlanan genelgede, "İşlerin daha düzenli ve verimli hale getirilebilmesi için aşağıdaki şekilde yeniden düzenlemeye gidilmiştir" denildi.

Elektronik imzalı genelgede, İlkadım Belediyesinde yapılan yeni düzenlemeye göre 
Özel Kalem, Basın Yayın Halkla İlişkiler, Teftiş Kurulu, Hukuk İşleri Müdürülüğü, İç Denetçiler ve danışmanlar doğrudan bundan sonra İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'a bağlı olarak çalışacak. Buna göre yayımlanan yeni genelge kapsamında İlkadım Belediyesinde Başkan Yardımcılarının sorumlu olduğu müdürlüklerde şu şekilde oldu.
Başkan Yardımcısı Şerif Mırık- Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Spor İşleri Müdürlüğü, Araştırma Geliştirme Müdürlüğü, Çevre Koruma Müdürlüğü, Sağlık İşleri Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü

Başkan Yardımcısı Ramazan Bayraktar- İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü, Sosyal Yardım Müdürlüğü, Ruhsat Denetim Müdürlüğü, Yazı İşleri Müdürlüğü, İşletme İştirakler Müdürlüğü

Başkan Yardımcısı Cemal Kulein- Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Makine İkmal Müdürlüğü, Yapı Kontrol Müdürlüğü, Park Bahçeler Müdürlüğü, Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü

Başkan Yardımcısı Lütfi Coşkun-Emlak İstimlak Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü, Mali Hizmetler Müdürlüğü, Bilgi İşlem Müdürlüğü, İmar ve Şehircilik Müdürlüğü Kentsel Dönüşüm Müdürlüğü

MÜDÜRLÜKLERE DE GÖREVLENDİRME YAPILDI
Öte yandan İlkadım Belediyesinde yayımlanan yeni genelge ile Ruhsat Denetim Müdürlüğüne vekalet eden Recep Cevat Kayacan, Personel Müdürlüğü emrinde Müdür Yardımcısı olarak görevlendirilirken, Ruhsat Denetim Müdürlüğüne İbrahim Doğan atandı.

Necattin Demirtaş'ın yayımladığı genelgede ayrıca Teftiş Kurulu Müdürü Erdoğan Çetin, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne atandı.

Zabıta Müdürlüğüne Saffet Günaydın atanırken, Saffet Günaydın'ın Özel Kalem Müdürlüğüne vekalet etmesine, Teftiş Kurulu Müdürlüğüne İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Erdoğan Çetin'in vekalet etmesine, Çevre Koruma Kontrol Müdürlüğüne Aydın Ekiz'in vekalet etmesine karar verildi.
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Milletvekili Bedri Yaşar iktidara göre ülke mutluluktan uçuyor dedi

Samsun Milletvekili Bedri Yaşar iktidara göre ülke mutluluktan uçuyor dedi