24 Eylül 2021 Cuma

İLKADIM BELEDİYESİNDE KAVGA OLAYINA KARIŞAN BİNA AMİRİ GÖREVİNDEN İSTİFA ETTİ

İlkadım Belediyesinde kavga olayına karışan bina amiri görevinden istifa etti

Samsun'un İYİ Partili İlkadım İlçe Belediyesinde önceki gün çıkan kavga olayına karışan bina amiri Z.K'nin görevinden istifa ettiği öğrenildi.

18 Eylül 2020 Cuma 12:46 GÜNCEL

Samsun'da İlkadım Belediyesinde önceki gün hizmet binasında çıkan kavga olayı ile ilgili bina amiri görevini yapan Z.K'nin olay sonrası bu görevinden istifa ettiği bildirildi.


İlkadım İlçe Belediyesinde geçtiğimiz günlerde hizmet binasının 3'üncü katında kavga çıkmıştı. Çıkan kavgada bir kişinin üzerine kaynar su dökülürken, olay Samsun'da infial yaratmıştı. Geçtiğimiz günlerde meydana gelen kavga olayı sonrası İlkadım Belediyesine polisler giderken, kavgaya karışanlar gözaltına alınarak ifadeleri alınmış, kavga sırasında yaralananlar ise hastanede tedavi altına alınmıştı.

Yaşanan kavga olayı sonrası, kavgaya karışa İlkadım Belediyesi bina amiri Z.K'nin bu görevinden istifa ettiği öğrenildi. Öte yandan İlkadım Belediyesinde bazı idarecilerin yanlarında koruma adı altında Ali Kıran baş kesen tipleri gezdirdikleri iddiası da şoke etti. Belediyede gündeme gelen bu iddiaya göre, bazı idareciler bazı mahallelerden kendilerine koruma adı altında adam aldı. Belediye ile resmi bir bağları olup olmadıkları bilinmeyen korumalarla bazı idarecilerin çevrelerine psikolojik gözdağı verdikleri ileri sürüldü. İddia doğru ise İlkadım Belediyesi adeta Kurtlar Vadisine dönmüş demektir.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Vatandad

23 Eylül 2020 Çarşamba 23:53

ILKADİM belediyesi belediyelikten cıkmış, Tüm idareciler gözleri görmez, kulakları duymaz olmuş..

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Mustafa Demir deltada çıkan yangında sabotaj ihtimalininde araştırıldığını açıkladı

Mustafa Demir deltada çıkan yangında sabotaj ihtimalininde araştırıldığını açıkladı