04 Aralık 2021 Cumartesi

İLKADIM BELEDİYESİNDE ODALAR KORONA VİRÜS NEDENİYLE ŞERİTLERLE KAPATILDI

İlkadım Belediyesinde odalar Korona Virüs nedeniyle şeritlerle kapatıldı

Samsun'da İlkadım Belediyesinin hizmet binasında bazı katlarda Korona Virüs nedeni ile müdür, başkan yardımcıları ve personel odaları şeritler çekilerek kapatıldı.

01 Eylül 2020 Salı 12:45 GÜNCEL

Samsun'da İlkadım Belediyesi hizmet binasında Korona Virüs alarmı.. İlkadım Belediyesine ait hizmet binasında Korona Virüs vakalarının ortaya çıkması üzerine  müdür, başkan yardımcıları ve personellere ait odalar şeritler çekilerek kapatıldı.


İlkadım Belediyesinde İnsan Kaynakları Müdürü Ahmet Önder, Korona Virüs'e yakalanarak geçtiğimiz günlerde yaşamını yitirmişti. İlkadım Belediyesinde Müdür Önder'in Covid-19 sebebi ile yaşamını yitirmesi sonrası hizmet binasında bulunan bazı katlarda müdür, başkan yardımcıları ve personellere ait odaların girişlerine şeritler çekildi.

İlkadım Belediyesinde müdür Ahmet Önder'in Korona nedeni ile ölümü tüm belediye çalışanlarını tedirgin ederken, hizmet binasında odaların girişine çekilen şeritlerin ise tedbir amaçlı ve vatandaşların odalara rastgele girmesini engellemeye yönelik olduğu gündeme geldi. 


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Çarşamba Biyokütle Enerji Santrali deneme üretimine başlıyor

Samsun'da Çarşamba Biyokütle Enerji Santrali deneme üretimine başlıyor