29 Kasım 2021 Pazartesi

İLKADIM BELEDİYESİNDEN MECİDİYE VE FATİH SULTAN MEHMET'E ESTETİK ÇALIŞMASI

İlkadım Belediyesinden Mecidiye ve Fatih Sultan Mehmet'e estetik çalışması

Samsun'un İlkadım ilçe Belediyesi Mecidiye Çarşısı ve Fatih Sultan Mehmet caddesine estetik görünüm kazandırmak için ışıklandırma ve dekoratif süsleme çalışmaları başlattı.

23 Mayıs 2021 Pazar 16:00 GÜNCEL

Samsun'da İlkadım İlçe Belediyesi Mecidiye Çarşısı ve Fatih Sultan Mehmet  caddesinde estetik düzenleme çalışmaları başlattı.


İlkadım Belediyesi, kent merkezindeki insan yoğunluğunun fazla olduğu caddelerde aydınlatma çalışmalarına başladı. Ekipler cadde girişlerini önünde bulunan dekoratif süslemeli kemerleri güvenli ve güzel bir görünüme kavuşturmak için ledli ışıklandırma ile caddenin aydınlatılması adına yoğun mesai harcıyor.

İlkadım Belediyesi modern, çağdaş ulaşılabilir bir belediyecilik anlayışıyla İlkadım ilçesini  güzelleştirmeye devam ediyor. Mecidiye ve Fatih Sultan Mehmet Caddelerini yeni bir  görünümüne kavuşturmak için start veren İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş yaptığı açıklamada “Karadeniz’in incisi İlkadım ilçemizi en güzel yerlere getirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. İlkadım Belediyesi olarak cadde ve sokaklara prestijli yollar yapıyoruz. Geleneksel mimari ile modern çizgileri sentezleyen bir anlayışla ilçenin siluetini değiştirmeye ve caddelere prestij kazandırmaya çalışıyoruz. Mecidiye ve Fatih Sultan Mehmet caddeleriyle start verdiğimiz güzelleştirme programımızda caddelerimiz ışıl ışıl bir görünüme kavuşması içinde modern ve dekoratif led ışıklandırmalar kullanılacak. Kısa zamanda bitirmeyi planladığımız ışıklandırma projesi için yoğun bir şekilde çalışmalarımız devam etmektedir” diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da şehit Caner Mayendağı'nın ismi Ağabali Parkına verildi

Samsun'da şehit Caner Mayendağı'nın ismi Ağabali Parkına verildi