17 Mayıs 2021 Pazartesi

İLKADIM BELEDİYESİNİN CUMHUR İTTİFAKI ÜYELERİ O MADDELERDE NECATTİN DEMİRTAŞ'A DESTEK VERDİ

İlkadım Belediyesinin Cumhur İttifakı üyeleri o maddelerde Necattin Demirtaş'a destek verdi

Samsun'da Millet İttifakının kazandığı İlkadım Belediyesinde, bugün yapılan meclis toplantısında Cumhur İttifakı 12 gündem maddesine kabul oyu verdi.

02 Mayıs 2019 Perşembe 20:44 GÜNCEL

Samsun'da İlkadım Belediyesi Meclis toplantısında iki hizmet binasının satışı ve 16 milyon liralık kredi talebi ile ilgili yapılan görüşmelere AK Parti ve MHP Grubu Meclis üyeleri de destek verdi.


İlkadım Belediyesi Başkanı Necattin Demirtaş, başkanlığında toplanan meclis üyeleri, iki hizmet binasının satışı ve 16 milyon liralık kredi ile ilgili gündem maddelerini görüştü. Yapılan meclis oturumunda AK Parti ve MHP'li meclis üyeleri Millet İttifakından İlkadım Belediye Başkanı seçilen Necattin Demirtaş'a destek vererek 12 gündem maddesine kabul oyu verdi.

İlkadım Belediyesi Meclis toplantısında satışı gündeme gelen İlkadım ilçesinde ki hizmet binasına ait tapunun üzerinde haciz olduğu gündeme gelirken, satışı planlanan Gazi hizmet binasının olduğu alanın ise imarda akaryakıt istasyonu olarak değiştirilerek satılması kararlaştırıldı. İlkadım Belediyesi'nin asfalt ve benzeri hizmetlerle ilgili olarak gündeme gelen 16 milyon liralık kredi kullanımına da yine AK Parti ve MHP'li meclis üyeleri destek verdi. İlkadım Belediyesi Meclis oturumunda karara bağlanan belediye binalarının satılması ve 16 milyon liralık kredi kullanımı ile ilgili gündem maddeleri, görüşülmek üzere ilgili komisyonlara sevk edildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Demir: Bende eksik görüp iletmeyene hakkımı helal etmiyorum

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Demir: Bende eksik görüp iletmeyene hakkımı helal etmiyorum