22 Ekim 2020 Perşembe

İLKADIM İLÇE BELEDİYESİ BAŞKANI DEMİRTAŞ HACILARI ZİYARET ETTİ ZEMZEM SUYU İÇTİ

İlkadım İlçe Belediyesi Başkanı Demirtaş hacıları ziyaret etti zemzem suyu içti

Samsun'un İlkadım İlçe Belediyesi Başkanı Necattin Demirtaş, hac ziyaretlerini gerçekleştirerek memleketlerine dönen hacıları evlerinde ziyaret ederek hacıların ikram ettikleri zemzem suyundan içti hurmalardan yedi.

04 Eylül 2019 Çarşamba 17:31 GÜNCEL

Samsun'da İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, hac için gittikleri kutsal topraklardan dönen vatandaşları ziyaret ederek "Allah her Müslüman’a hacca gitmeyi nasip etsin" dedi.


İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, kutsal topraklara giderek hac görevini yerine getiren hacıları beraberinde Özel Kalem Müdürü Nevzat Özenç'le birlikte ziyaret etti.Kutsal topraklara giderek hac görevlerini yerine getiren vatandaşları evlerinde ziyaret eden İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,'' Hacılar tarafından ilgiyle karşılandı. İkram edilen zemzem suyunu içip, hurma yiyen Başkan Demirtaş, ''Ziyaretinin sonunda "Allah (c.c) herkese kutsal topraklara gitmeyi nasip etsin. Bu işler bir bakıma da nasip meselesi. Kime nasip edeceğini bilmek de mümkün değil. İnşallah bizlere de nasip olur demek gerekir. Bu vesileyle o kutsal toprakları ve beldeleri görüp Hac ibadeti görevini yerine getiren hacılarımız dinledik, oradaymışız gibi  huzur bulduk. Tüm hacılarımızın bu kutsal görevlerini Allah kabul etsin.” şeklinde konuştu.

Ziyaretten dolayı duydukları memnuniyeti dile getiren ev sakinleri, Başkan Demirtaş'a nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Haluk

06 Eylül 2019 Cuma 05:18

Bu nedir Allah aşkına. Yeter kardeşim. Borçta borç. Sanki Kendisi borçsuz belediye devretti. Seçimden önce belli değilmiydi belediyelerin borçlu olduğu. Önceki Belediye başkanı 240 Milyon lira yatırım yaptım diyor. 250 Milyon lira bor var. Peki bunun ne kadarı Necattin başkandan kaldı? Ayrıca İlkadım belediyesinin Yıllık 75 Milyon lira emlak vergi geliri var. Bna çok lüksmüş...Tamam kardeşim sat binayı. Yap daha lüks olmayan belediyeyi. Millet kolayı buldu. Borç ödememek için battık gittik...

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Aykut Çepni Yılport Samsunspor taraftarını Pendikspor maçına davet etti

Aykut Çepni Yılport Samsunspor taraftarını Pendikspor maçına davet etti