26 Mayıs 2020 Salı

İLKADIM İLÇE BELEDİYESİ MECLİS TOPLANTISINDA İKİ HİZMET BİNASININ SATIŞI İLE İLGİLİ NE KARAR ÇIKTI

İlkadım İlçe Belediyesi Meclis toplantısında iki hizmet binasının satışı ile ilgili ne karar çıktı

Samsun'un İlkadım İlçe Belediyesi Meclis toplantısında iki hizmet binasının satışı ile ilgili ne karar çıktı. İlkadım Belediyesi meclisi İlkadım ve Gazi hizmet binalarının satışı ile ilgili gündem maddesini görüştü.

02 Mayıs 2019 Perşembe 17:19 GÜNCEL

Samsun'da İlkadım Belediyesi Meclis toplantısında İlkadım ve Gazi Hizmet binalarının satışı ve 15 milyon TL'lik kredi talebi ile ilgili gündem maddeleri görüşüldü.


Samsun'da Necattin Demirtaş başkanlığında toplanın İlkadım Belediyesi Meclis toplantısında iki hizmet binasının satışı ile 15 milyon TL'lik kredi talebi meclis gündemine geldi.

Necattin Demirtaş belediyenin içinde bulunduğu borç nedeni ile iki hizmet binasının satışını geçtiğimiz günlerde gündeme getirmişti. Demirtaş'ın bu açıklamaları sonrası bugün toplanan İlkadım Belediyesi Meclisinde belediyeye ait iki hizmet binasının satışı ile ilgili gündem maddesi görüşüldü. İlkadım Belediyesi meclisinde AK Parti Grubunun, hizmet binalarının satışı ile ilgili Gazi Hizmet Binasının satışını istemediği gündeme gelirken, yapılan meclis oturumunda iki hizmet binasının satışı ile ilgili yapılan görüşmelerden bugün bir sonuç çıkmadı. İlkadım Belediyesi Meclisinde görüşülen iki binanın satılması ve 15 milyon TL'lik kredi talebi ile ilgili gündem maddeleri önümüzdeki meclis toplantılarında yeniden görüşülmek üzere ilgili komisyonlara havale edildi.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Cemil Deveci açıkladı: ATİM'e yoğun iş talebi var mesleki eğitim kursları başlayacak

Cemil Deveci açıkladı: ATİM'e yoğun iş talebi var mesleki eğitim kursları başlayacak