16 Temmuz 2019 Salı

İŞADAMI MEHMET YILDIRIM KALP KRİZİ SONUCU HAYATINI KAYBETTİ

İşadamı Mehmet Yıldırım kalp krizi sonucu hayatını kaybetti

Samsun iş dünyasının yakından tanıdığı Sivas doğumlu işadamı Mehmet Yıldırım, geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Yıldırım Holding Yönetim Kurulu üyesi olan Mehmet Yıldırım, Mudanya'da ki evinde geçirdiği kalp krizi sonucu vefat etti.

15 Ekim 2017 Pazar 14:13 GÜNCEL
Samsun iş dünyasının yakından tanıdığı iş adamı Mehmet Yıldırım, 52 yaşında geçirdiği kalp krizi sonucu hayata gözlerini yumdu. İşadamı Mehmet Yıldırım, 8 ay önce ise babası Garip Yıldırım'ı toprağa vermişti.

Samsun iş dünyasının önemli isimlerinden Yıldırım Holding Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Yıldırım, Bursa'nın Mudanya ilçesinde geçirdiği kalp krizi sonrası 52 yaşında hayatını kaybetti. Mehmet Yıldırım, Mudanya'da evinde kalp krizi geçirmesi nedeniyle acil olarak Mudanya Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Burada doktorların yaptığı tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan Yıldırım genç yaşta hayata gözlerini yumdu.

2 ÇOCUK BABASIYDI

Mehmet Yıldırım'ın ani ölümü Yıldırım ailesi ve Samsun iş dünyasında şok etkisi yaratırken, abisi Yüksel Yıldırım'ın Amerika'da ölüm haberini aldığı ve ilk uçakla Türkiye'ye döneceği belirtildi. Türkiye'de bir çok yatırımları olan Yıldırım Holding'in en genç üyelerinden biri olan Mehmet Yıldırım mütevazi kişiliğiyle çevresinde sevilen isim olarak biliniyordu. Sekiz ay önce babaları Garip Yıldırım'ı kaybeden Yıldırım ailesi, Mehmet Yıldırım'ın ani vefatıyla adeta yıkıldı.

CENAZESİ SAMSUN'DA TOPRAĞA VERİLECEK

Hayatını kaybeden Mehmet Yıldırım'ın cenazesi 16 Ekim 2017 Pazartesi günü Samsun Büyük Camiinde kılınacak öğle namazının ardından Kıranköy Mezarlığında bulunan aile kabristanlığında toprağa verilecek. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yusuf Ziya Yılmaz'dan Gizli Ziyaret yorumuna tepki

Yusuf Ziya Yılmaz'dan Gizli Ziyaret yorumuna tepki