20 Haziran 2019 Perşembe

İSHAK TAŞÇI AÇIKLADI! ATAKUM İLÇESİNE 4.5 YILDA ÇAĞ ATLATTIK

İshak Taşçı açıkladı! Atakum ilçesine 4.5 yılda çağ atlattık

Samsun'un Atakum İlçe Belediyesi Başkanı İshak Taşçı, 4,5 yılda yaptıkları hizmetlerle Atakum ilçesine çağ atlattıklarını açıkladı, yeni dönem için ise, "Atakum için daha yapacak çok işimiz, hayata geçirecek çok projemiz var" dedi.

10 Aralık 2018 Pazartesi 14:43 GÜNCEL

Samsun'un Atakum İlçe Belediyesi Başkanı İshak Taşçı, 4.5 yıl içinde Atakum ilçesine yaptıkları hizmetleri açıklayarak, "Eski Atakum ile bugünkü Atakum arasında ciddi fark var" dedi.


Atakum ilçesine 4,5 yılda rekor olarak nitelendirilebilecek çalışmalara imza attıklarını açıklayan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, gerçekleştirdikleri çalışmalarla birçok belediyeye örnek olduklarını kaydetti. Başkan Taşçı, “Atakum için daha yapacak çok işimiz, hayata geçirecek çok projemiz var” ifadelerini kullandı.

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, göreve geldiği günden bugüne kadar geçen süreçte, birbirinden önemli projelerle, bir ‘yerel yönetimler’ başarısına imza attıklarına dikkat çekerek, “Atakum’u daha da yaşanılabilir bir kent yapmak için, büyük bir heyecanla çalışıyoruz. Bu çalışmalarımızla, ilçemizin geleceğine yön veriyoruz” dedi.

ESKİ ATAKUM’LA BUGÜN ARASINDA CİDDİ FARK VAR
Atakum İlçesinde, öncelikli eksiklerin giderilmesi ve her kesimden vatandaşa hizmet verecek projelerin hayata geçirilmesi noktasında önemli çalışmalar gerçekleştirdiklerini kaydeden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Göreve gelmeden önce, vatandaşlarımıza verdiğimiz sözler vardı. Bu sözleri tutmanın gururunu yaşıyoruz. 4,5 yıl önceki Atakum İlçesi ile şu anki Atakum İlçesi arasında ciddi bir fark var. İlçemizin artık bir hastanesi, noteri, hamamı, geçtiğimiz yıllara göre 10 kat fazla spor alanları, köy konakları, turizme katkı veren tesisleri, engellilere yönelik projeleri, kadınların sosyal hayata ve istihdama kazandırılmasına yönelik sağlam adımları var. Atakum İlçesinde, farklı yapılarda hayata geçmiş 87 proje var” diye konuştu.

GÜCÜMÜZÜ ATAKUMLULARDAN ALIYORUZ
Sosyal, kültürel, sportif ve istihdam odaklı projelerin yanı sıra rutin belediyecilik çalışmalarında da başarılı bir dönem yaşadıklarını ifade eden Başkan Taşçı, “İlçemizin ihtiyacı olan ve rutin belediyecilik çalışmalarında da, tıpkı sosyal içerikli projelerimizde olduğu gibi başarıyı yakaladık. Rekor olarak nitelendirilebilecek yol çalışmalarına imza attık. Öyle ki gerçekleştirdiğimiz tüm çalışmalarımızda, sadece vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmakla kalmadık, birçok belediyeye de örnek olduk. Bu gurur sadece bizim değil. Bu gurur, bize her zaman destek olan Atakumlu hemşerilerimizindir. Biz Atakumlulardan aldığımız destekle, güçle çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

ÖNEMLİ PROJELERİN HAZIRLIĞI İÇERİSİNDEYİZ
Atakum İlçesinin değişim ve gelişim sürecini daha da hızlandıracak projelerin de hazırlığı içerisinde olduklarına dikkat çeken Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Geride bıraktığımız görev sürecimizde elde ettiğimiz belediyecilik başarılarımızla yola devam ediyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi, bugünden sonra da aynı heyecan ve hizmet aşkıyla çalışmaya, üretmeye ve projeleri hayata geçirmeye devam edeceğiz. Önümüzdeki sürece dair de önemli projelerin hazırlığı içerisindeyiz. Birleşmiş Milletler kriterlerine göre, Türkiye’nin çok yüksek insani gelişme düzeyine sahip 30 ilçesinden biri haline gelen Atakum İlçesinde, daha büyük hedeflere doğru, hemşerilerimizle birlikte yürüyoruz. Atakum için daha yapacak çok işimiz, hayata geçirecek çok projemiz var. Bizim hedefimiz, Atakum İlçesini hedeflediğimiz yarınlara ulaştırmak” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Atakumlu

10 Aralık 2018 Pazartesi 15:56

Mühendis bir başkan Atakum için iyi.caliskan, özverili ve gayretli başkan. Atakuma değer katmasiyla birlikte,atakum ciddi anlamda göç almaya başlamıştır.bu dönem ustalıkla beraber atakuma çok şey katacağına inanıyorum.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Zihni Şahin, Samsun Özel Harekat Polisleri ile bir araya geldi

Zihni Şahin, Samsun Özel Harekat Polisleri ile bir araya geldi