26 Eylül 2020 Cumartesi

İSHAK TAŞÇI AÇIKLADI! KİMSE HEVESLENMESİN ATAKUM'U CUMHUR İTTİFAKI KAZANACAK

İshak Taşçı açıkladı! Kimse heveslenmesin Atakum'u Cumhur İttifakı kazanacak

Samsun'un Atakum İlçe Belediye Başkanı İshak Taşçı, AK Parti'nin yerine aday gösterdiği Zihni Şahin'in yanında olduğunu açıklayarak, "Kimse heveslenmesin Atakum'u Cumhur İttifakı kazanacak" dedi.

28 Ocak 2019 Pazartesi 16:05 GÜNCEL

Samsun'un Atakum İlçe Belediye Başkanı İshak Taşçı, kendisini ziyaret eden Atakum Belediye Başkan adayı Zihni Şahin'in yanında olduğunu açıkladı.


Atakum'da son 5 yılda yaptıkları çalışmalarla 'AK Belediyecilik' anlayışının en güzel örneklerini sergilediklerini söyleyen İshak Taşçı, yaptığı açıklamada "Atakum İlçesi, Karadeniz Bölgesi'nin yıldızı konumundadır. Son 5 yılda gerçekleştirdiğimiz çalışmalar ve hayata geçirdiğimiz projeler ortadadır. Bu projeler, Atakum'a değer katmıştır. Önümüzdeki dönemde de bu anlayışın devamı için, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Atakum Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin’in yanındayım. El ele, omuz omuza vereceğiz. Kimse boşuna heveslenmesin, Atakum’da cumhur ittifakı kazanacak” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 3 Yorum

Meçhul Şarkıcı

29 Ocak 2019 Salı 09:17

Yağ Var Bal var Varmı Daha Kaldıracağınız Yer Arazi Mal Mülk ihalele rakamlarını 10 misli fazla gösterdiğinizdemi yalan.. yazık zihni başkan inanma bu soysuzlara

Meçhul Şarkıcı

29 Ocak 2019 Salı 00:29

Evet yanındasın Çünki Zihni Şahin senden Daha adam daha efendi daha ahlaklı ve daha çalışkan.. bırak bu ayakları yanındaymış mış mış.. işiniz gücünüz göz boyamak sen git zihni başkanınn herkes yanında..

Hakkı

28 Ocak 2019 Pazartesi 16:22

Başarılıydın da neden seninle devam etmiyorlar. Başarısızsan neden başka bir AKP li adaya oy verelim.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Necattin Demirtaş'ın 650 işçi ve intihar eden işçi iddiasına AK Parti'den yalanlama

Necattin Demirtaş'ın 650 işçi ve intihar eden işçi iddiasına AK Parti'den yalanlama