20 Haziran 2019 Perşembe

İSHAK TAŞÇI AÇIKLADI: MEHMET SOYKAN'IN İSMİ SPOR TESİSİNE VERİLECEK

İshak Taşçı açıkladı: Mehmet Soykan'ın ismi spor tesisine verilecek

Samsunspor taraftar grubu Şirinler'in geçtiğimiz hafta halı sahada maç yaparken kalp krizi sonucu yaşamını yitiren başkanı Mehmet Soykan'ın ismi Atakum İlçe Belediyesi tarafından yapılacak bir spor tesisine verilecek.

03 Ocak 2018 Çarşamba 12:46 GÜNCEL

Samsunspor taraftar grubu Şirinler'in kalp krizi sonucu hayatını kaybeden merhum başkanı Mehmet Soykan için Atakum İlçe Belediyesi tarafından Yalı Kefe'de anma gecesi düzenlendi.


Merhum Mehmet Soykan için düzenlenen anma gecesine Samsunspor taraftarlar grubu başkanları ve Samsunspor taraftarları katıldı. Düzenlenen anma gecesinde Mehmet Soykan için Kuran okutulurken, Samsunspor aşığı olarak tanınan Mehmet Soykan'ı anma gecesine Samsunsporlu futbolcular ve Samsunspor Kulübünden kimsenin katılmaması tepki çekti.Gerçekleşen anma gecesinde Samsunspor taraftarlar grubu başkanları söz alarak Mehmet Soykan'ın isminin Samsunspor Stadına verilmesini ve geride bıraktığı kızına sahip çıkılmasını istedi. Gecede bir konuşma yapan Atakum İlçe Belediyesi Başkanı İshak Taşçı ise, ilçede bir ay sonra tamamlanacak olan yeni bir spor tesisi yaptıklarını ve buraya da merhum Mehmet Soykan'ın ismini verileceğini açıkladı.

Anma gecesine Samsunspor taraftarları ile birlikte bir dönem gazetecilikte yapan Mehmet Soykan için Samsun yerel basın mensupları da katıldı.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da FETÖ'nün asker abisi Mehmet Şükrü Alev, yangın merdiveninde yakalandı

Samsun'da FETÖ'nün asker abisi Mehmet Şükrü Alev, yangın merdiveninde yakalandı