25 Mart 2019 Pazartesi

İSHAK TAŞÇI, ATAKUM'DA 4 YIL İÇERİSİNDE HAYATA GEÇEN PROJELERİ TEK TEK AÇIKLADI

İshak Taşçı, Atakum'da 4 yıl içerisinde hayata geçen projeleri tek tek açıkladı

Samsun Haberi- Samsun'un Atakum İlçe Belediyesi Başkanı İshak Taşçı, ilçede devam eden hizmetleri sahada yakın takip ederken, 4 yıl içerisinde Atakum ilçesinde hayata geçirilen projeleri de tek tek açıkladı.

05 Nisan 2018 Perşembe 12:40 GÜNCEL

Samsun'un Atakum İlçe Belediyesi tarafından hayata geçirilen projelerin, inşaat çalışmalarını yerinde inceleyen belediye başkanı İshak Taşçı, 4 yıl içerisinde 79 projeyi hayata geçirdiklerini açıkladı.


Samsun'un Atakum İlçe Belediye Başkanı İshak Taşçı, yapımı devam eden projelerin inşaat çalışmalarını yerinde inceledi. Göreve geldikleri günden itibaren Atakum’un geleceğini inşa ettiklerini kaydeden Başkan Taşçı Atakum’un, Türkiye’nin önemli kentleri arasında yer aldığını ve her geçen gün daha yaşanılabilir bir ilçe olduğunu ifade etti. 

TÜM İLÇEDE KAPSAMLI PROJELER
Atakum Belediyesi tarafından ilçede inşaat çalışmaları sürdürülen projeleri yerinde inceleyen Atakum Belediye Başkanı Taşçı, “İlçemizin 56 mahallesinin tamamında kapsamlı çalışmalar sürdürüyoruz. Rutin belediyecilik hizmetlerini başarıyla sürdürürken, bir yandan da ilçemizin değerine değer katacak önemli yatırımları vatandaşlarımıza buluşturmak için çalışıyoruz. Bu anlamda yapımını sürdürdüğümüz, Aqua Park, Yeni Mahalle Kapalı Otopark, Kapalı Çocuk Oyun Alanı ve Spor Tesisleri, Akarsu Rekreasyon Projesi, Köy Konakları, Yayla Konaklama Tesisleri başta olmak üzere, birçok projeyi hemşerilerimizin hizmetine bir an önce kavuşturmak için gece, gündüz demeden çalışıyoruz” şeklinde konuştu.ATAKUM’DA BİRÇOK EKSİKLİK GİDERİLDİ
4 yıllık görev süreleri boyunca Atakum’un önemli eksikliklerini ortadan kaldırdıklarını kaydeden Başkan Taşçı, “Vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını Atakum’dan ayrılmak zorunda kalmadan giderebilmesini önemsiyoruz. Bu anlamda ilçemizde olmayan birçok yatırımı ilçemizle buluşturarak vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. Yaptığımız girişimler sonucunda ilçemize kazandırdığımız noter, Vatandaşlarımızın, devletin sağlık hizmetlerinden kendi ilçesinde faydalanması için, Eğitim ve Araştırma Hastanesi Atakum Hizmet Binası, yine ilçemizde bulunmayan bir hizmet olan Osmanlı Hamamları, bölge turizmine önemli katkı sağlayacak olan Seyir Tesisleri gibi birçok önemli yatırımın altında Atakum Belediyesi imzası var. Atakum, her geçen gün daha yaşanılabilir oluyor” ifadelerini kullandı.ATAKUM’U GELECEĞE HAZIRLIYORUZ
Atakumlularla sık sık bir araya gelerek fikir alışverişlerinde bulunduklarını ifade eden Başkan Taşçı, “Her alanda öncü, örnek projelerle ortaya koyduğumuz çalışma temposu, Atakum’u her geçen gün daha ileriye taşıyor. Hayata geçirdiğimiz projelerle birlikte, çocuklarımızın geleceğini planlıyor ve Atakum’u daha da yaşanılabilir bir ilçe haline getirmek için çabalıyoruz. Bu çalışmalarımızı gerçekleştirirken en büyük güç kaynağımız da vatandaşlarımız oluyor. Onların fikir, talep ve önerileriyle şekillendirdiğimiz projelerimizi bir bir hayata geçiriyor ve vatandaşlarımızın hizmetine sunuyoruz. Atakum ortak akılla yönetilen bir ilçe olarak, vatandaş-belediye işbirliğinin en güzel örneklerinden birine ev sahipliği yapıyor” diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun dahil 7 şehirde FETÖ'nün hakim savcı evleri ile ilgili 7 kişiye gözaltı kararı çıktı

Samsun dahil 7 şehirde FETÖ'nün hakim savcı evleri ile ilgili 7 kişiye gözaltı kararı çıktı