16 Temmuz 2019 Salı

İSHAK TAŞÇI: ATAKUM'DA 4 YILDA 79 PROJEYİ HAYATA GEÇİRDİK

İshak Taşçı: Atakum'da 4 yılda 79 projeyi hayata geçirdik

Samsun'un Atakum İlçe Belediyesi Başkanı İshak Taşçı, 4 yıl içerisinde 79 projeyi hayata geçirdiklerini açıklayarak, "Hayalimizdeki şehir Atakum’u her geçen gün büyüyen ailemizle, hep birlikte inşa ediyoruz" dedi.

30 Mart 2018 Cuma 16:51 GÜNCEL

Samsun'un Atakum ilçe Belediyesi Başkanı İshak Taşçı, 4 yıl içerisinde  sosyal, kültürel, sportif, istihdam ve turizm gibi birçok dalda 79 projeyi hayata geçirdiklerini söyledi.


Samsun'un Atakum İlçe Belediye Başkanı İshak Taşçı, Atakum’un her geçen gün genişleyen, büyük aile olduğunu ve kentin geleceğini ortak akılla, hep birlikte inşa ettiklerini ifade etti.

4 YILDA 79 DEV PROJE
Atakum’da 4 yıllık görev süresi içerisinde birbirinden önemli 79 projeye hayat verdiklerini kaydeden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Belediyeciliğin sadece yol ve kaldırım yapmaktan ibaret olmadığı bilinciyle sosyal, kültürel, sportif, istihdam ve turizm gibi birçok dalda projeler hayata geçiriyoruz. Atakum’un gelişimi ve dönüşümü için mesai kavramı gözetmeksizin, gece, gündüz çalışıyoruz. Göreve geldiğimiz günden bugüne geçen 4 yıllık süre içerisinde 79 proje hayata geçirdik. Planlama aşamasında olan birçok projemizi de hayata geçmek için gün sayıyoruz. İlçemizin her geçen gün daha da yaşanılabilir bir kent olması için durmaksızın çalışıyoruz. Çalışmalarımız sonucu Atakum, Türkiye’nin önemli kentleri arasındaki yerini aldı” diye konuştu.

GELECEĞİ İNŞA EDİYORUZ
Atakum’un geleceğini planladıklarını söyleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Hayata geçirdiğimiz projeleri vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına uzun yıllar cevap verebilmesi için tasarlıyoruz. Bu anlamda kapsamlı bir planlama aşaması geçiriyoruz. Vatandaşlarımızın da fikirleriyle olgunlaştırdığımız her proje, onların beğenisiyle sonuçlanıyor. Bu anlamda ortak akılla hayata geçirdiğimiz yatırımlar, vatandaşlarımızın memnuniyetiyle sonuçlanıyor. Biz de çalışmalarımızı, hemşehrilerimizin gösterdiği olumlu dönüşlerden aldığımız güçle sürdürüyoruz. Atakum’u evimiz, Atakumluları da ailemiz olarak görüyoruz. Hayalimizdeki şehir Atakum’u da her geçen gün genişleyen, büyük ailemizle, hep birlikte inşa ediyoruz” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Erdoğan Tok: İlkadım'da asfalt ve beton kaldırım hizmetlerinde rekor kırdık

Erdoğan Tok: İlkadım'da asfalt ve beton kaldırım hizmetlerinde rekor kırdık