22 Mart 2019 Cuma

İSHAK TAŞÇI, CHP İL BAŞKANI AKCAGÖZ'ÜN ATAKUM BELEDİYESİ İDDİALARINA YANIT VERDİ

İshak Taşçı, CHP İl Başkanı Akcagöz'ün Atakum Belediyesi iddialarına yanıt verdi

Samsun'un Atakum İlçe Belediyesi Başkanı İshak Taşçı, CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz'ün 'Atakum Belediyesinde neler oluyor' diyerek göndeme getirdiği iddialara yanıt verdi.

05 Nisan 2018 Perşembe 15:59 GÜNCEL

Samsun'un Atakum İlçe Belediyesi Başkanı İshak Taşçı, Atakum Belediyesi 2017 Denetleme Komisyonu Raporu ile ilgili açıklamalarda bulunarak bazı iddiaları gündeme getiren CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz'ün açıklamalarına karşılık verdi.


Samsun'da Atakum İlçe Belediye Başkanı İshak Taşçı, CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz'ün iddiaları ile ilgili açıklamasında  "Öyle iddia etmekle bu işler olmaz. Madem öyle, git yargıya. Ben tüm vaktimi, Atakum İlçesi için harcıyorum, böyle boş işlerle uğraşacak vaktim yok” dedi.

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı,  CHP Samsun il başkanı tarafından kendisine yönelik yapılan ithamların gerçeği yansıtmadığını söyleyerek, “Gazetelere çıkmak, gündemde kalmak için başka çareleri yok. İddiaların tamamı yalandır. İddia etmekle bu işler olmaz, gerçekliğine inandıkları iddiaları için yargıya gitsinler” dedi.

Bir siyasi partinin il başkanının kendisini hedef alan açıklamalarının gerçeği yansıtmadığını söyleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Atakum Belediyesi olarak, önceliğimiz milletimize hizmet etmektir. Bu anlamda gereksiz eleştiriler ve saçma sapan iddialarla harcayacak vaktimiz yok. Gazeteye çıkmak, gündemde kalmak, kendisine seçimlerde bir rol üstlenmek isteyenler, yalanlar ve iftiralar üzerine kurulu açıklamalar yapıyorlar. İddia etmekle, kameralar önünde şov yapmakla bir yere varılamaz. İddiasının ya da iftirasının gerçek olduğuna inanan varsa, bu ülke yargı ülkesi, gitsin yargı önünde hesap sorsun. Bunlara cevap verecek kadar bile vaktim yok. Ben vaktimin tamamını Atakum İlçesini daha da yaşanılabilir bir kent yapmak için harcıyorum. İlçemize Osmanlı Hamamları, Seyir Terası, Yenimahalle Spor Tesisleri, Eğitim ve Araştırma Hastanesi Atakum Hizmet Binası gibi birbirinden önemli 79 projeyi hayata geçiren bir belediye başkanının, bu boş işlerle harcayacak vakti olabilir mi? Bizim yapacak çok işimiz var. Ama bu işlerimiz arasında, gereksiz polemiklere yer yok. Daha önce de söylemiştim, gereksiz eleştiri gizli hayranlıktır” diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsunspor eski Kulüp Başkanı Kazım Yılmaz: Dava açılması artık mecbur hale geldi

Samsunspor eski Kulüp Başkanı Kazım Yılmaz: Dava açılması artık mecbur hale geldi