24 Nisan 2019 Çarşamba

İSHAK TAŞÇI: HİZMETLERİMİZLE ATAKUM CAZİBE MERKEZİ HALİNE GELDİ

İshak Taşçı: Hizmetlerimizle Atakum Cazibe Merkezi haline geldi

Samsun'un Atakum İlçe Belediyesi Başkanı İshak Taşçı, Atakum ilçesine yaptıkları hizmetlerle ilçenin Karadeniz bölgesinin cazibe merkezi haline geldiğini açıkladı.

12 Ağustos 2018 Pazar 16:18 GÜNCEL

Samsun'un Atakum İlçe Belediyesi Başkanı İshak Taşçı, 4 yıl içerisinde hayata geçirdikleri projeler ve yaptıkları hizmetler sayesinde Atakum ilçesinin cazibe merkezi haline dönüştüğünü söyledi.


Atakum İlçesinin tercih edilen bir yaşam alanı haline geldiğini bunun sonucunda ilçe nüfusunun 50 bin kişi arttığını kaydeden Belediye Başkanı İshak Taşçı, yaptığı açıklamada, "Atakum Belediyesi olarak artan nüfusumuzla beraber, hizmet ağımızı da genişleterek artan nüfusun ihtiyaçlarını karşılamak için çalışıyoruz. Türkiye’nin cazibe merkezi haline gelen Atakum’un daha da yaşanılabilir bir kent olması için gece-gündüz kavramlarını gözetmeden, çalışmalarımızı 7/24 esasına göre sürdürüyoruz” dedi.Atakum İlçesinin Karadeniz Bölgesinin önemli bir cazibe merkezi olduğunu dile getiren Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Atakum, Karadeniz Bölgesinin önemli bir çekim merkezi. Yaşanılabilirliğiyle, denizi ve diğer doğal güzellikleriyle, modern bir ket olan ilçemiz, rekor düzeyde aldığı nüfus artışıyla herkesin yaşamak istediği bir kent. Bu anlamda Atakum Belediyesi olarak ilçemizde gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla her geçen gün daha da yaşanılabilir bir Atakum’u inşa ediyoruz. Vatandaşlarımızın memnuniyeti, ilçemizin gelişimi için mesai kavramı gözetmeksizin, gece-gündüz demeden büyük bir özveriyle çalışıyoruz. Atakum’u yarınlara hazırlarken, çocuklarımıza her anlamda daha güzel, daha eksiksiz bir kent bırakabilmek adına titizlikle sürdürdüğümüz çalışmalar sonucunda 80’den fazla projeyi ilçemizle buluşturduk, buluşturmaya da devam ediyoruz. Atakum Belediyesi, vatandaşımızın her zaman yanında” şeklinde konuştu.

Atakum İlçesinde gerçekleşen rekor nüfus artışının devam ettiğini ifade eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Göreve geldiğimiz günden bugüne geçen 4 yıllık süre içerisinde yaklaşık 50 bin kişi artan nüfusumuz, her geçen gün artmaya devam ediyor. İlçemizde her yıl 2 bin çocuk doğuyor. Çevre il ve ilçeler başta olmak üzere Türkiye’nin çeşitli kentlerinden vatandaşlar Atakum’a yerleşiyor. Nüfusu hızla artan ilçemizde, belediyecilik faaliyetlerimizi de aynı hızla artırarak sürdürüyoruz. Hoş geldin Bebek projemizle başlayarak, doğumdan cenaze hizmetlerine vatandaşlarımızın her anında yanında oluyoruz. Miniklerimiz için kazandırdığımız Anaokulu, Aqua Park, gençlerimiz için Etüt Merkezi, halı sahalar, spor tesisleri, vatandaşlarımızın güzel vakit geçirebileceği yeşil alanlar, kafeterya ve restoranlar, piknik alanları, turistik tesisler, meslek edindirme projeleri, sağlık yatırımları gibi daha da yaşanılabilir bir Atakum için gerekli tüm hizmetleri vatandaşlarımızla buluşturmak için yoğun bir tempoyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz” diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

misafir

14 Ağustos 2018 Salı 16:56

Sahi biz atakum da oturuyoz neden cazibesini farketmedik Atakum eğlenceden ibaretmi sahiliişgalciler teslim aldı milletin anası ağlıyo çalgılardan çengilerden biz beddua ediyoz beddu denizevler 214 sok bıktık içip nara atanlardan bina bahçelerimizde

vatandaş

13 Ağustos 2018 Pazartesi 03:10

Atakum cazibe merkezi olduğu içinmi tüm bahçelerimizde açıkda içki içip naralar atan insanlara mahkum edilerek yaşıyoz açıkda insan sürüsü kagkemenin yıkım kararı verdiği yerlerde işgalciler kanun üstümü acaba Sahil boyu işyerleri üstleri boş atıl oturan yok alan yok hiç sahile uğrayıp gezmiyorsunuz galiba denizevler 214 sokağa uğrayıp görseniz

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

AK Parti Samsun İl Başkanı Karaduman partililere yerel seçim mesajı verdi

AK Parti Samsun İl Başkanı Karaduman partililere yerel seçim mesajı verdi