21 Ağustos 2019 Çarşamba

İSHAK TAŞÇI SAMSUNSPOR'UN MAÇINA TARAFTARLARLA BİRLİKTE TRAMVAYLA GİDECEK

İshak Taşçı Samsunspor'un maçına taraftarlarla birlikte tramvayla gidecek

Samsunspor taraftarlarının Twitter üzerinden yaptığı ‘maça beraber gidelim’ çağrısına sessiz kalmayan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Kastamonu maçına taraftarlarla birlikte, tramvayla gideceğini ve maçı tribünden izleyeceğini açıkladı.

20 Ekim 2018 Cumartesi 15:49 GÜNCEL

Samsun'un Atakum İlçe Belediye Başkanı İshak Taşçı, Samsunspor'nu Kastamonuspor ile oynayacağı maç için kırmızı beyazlı  taraftarların yaptığı 'Maça birlikte gidelim' daveti üzerine taraftarlarla birlikte tramvaya binerek 19 Mayıs Stadına gideceğini açıkladı.

Atakum Belediyesi Başkanı İshak Taşçı, Üni-Sam Taraftar Grubunun Twitter üzerinden yaptığı ‘maça beraber gidip omuz omuza seyredelim’ teklifini geri çevirmeyen Başkan Taşçı, Samsunspor’un Pazar günü kendi evinde oynayacağı Kastamonuspor mücadelesine tramvayla giderek maçı tribünde, taraftarlarla beraber izleyecek.


Yılport Samsunspor ile Kastamonuspor 1666 arasında oynanacak 9. Hafta karşılaşmasına, Samsunspor’a verdiği desteklerle gönüllerde taht kuran Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı ile birlikte gitmek isteyen Üni-Sam Taraftar grubu, Twitter üzerinden Başkan Taşçı’ya “Başkanım maça birlikte gidelim mi? Tribünde bizimle birlikte, omuz omuza Samsunsporumuza destek vermek istemez misiniz? Biz çok mutlu oluruz” dedi. Çağrıya duyarsız kalmayan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı ise, kısa bir süre sonra, “Sevgili kardeşlerim ben de çok mutlu olurum. O zaman Pazar günü 16.30'da Atakum Belediyesi yanındaki 15 Temmuz Meydanı'nda buluşalım, tramvayla Samsunspor'umuza gidelim. Omuz omuza maçı izleyelim. Ama tribünde çekirdek yemek yok ona göre” diye karşılık verdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Harun ÖZTÜRK

21 Ekim 2018 Pazar 13:41

İshak Taşçı belediye başkanı olduktan sonra hiç Samsunspor maçına gittimi hey gidi seçimler insanın aklına menfaat için neler getiriyor

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da 4 ayrı ilçede kamyonların aküsünü çalan hırsızlar yakalandı

Samsun'da 4 ayrı ilçede kamyonların aküsünü çalan hırsızlar yakalandı