16 Temmuz 2019 Salı

İSHAK TAŞÇI'DAN SESOB BAŞKANI EYÜP GÜLER'İN O İDDİALARINA SERT CEVAP

İshak Taşçı'dan SESOB Başkanı Eyüp Güler'in o iddialarına sert cevap

Samsun'un Atakum İlçe Belediye Başkanı İshak Taşçı, Samsun Esnaf Sanatkarlar Odalar Birliği(SESOB) seçimlerine müdahil olduğunu iddia eden SESOB Başkanı Eyüp Güler'e sert tepki gösterdi.

01 Aralık 2017 Cuma 12:41 GÜNCEL
Samsun'un Atakum İlçe Belediye Başkanı İshak Taşçı, Eyüp Güler'in iddialarına “Esnaf odalarının seçimleri, bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da bizi ilgilendirmez. Bu iddialar bana, o meşhur kuyu ve taş hikayesini hatırlatıyor" diyerek yanıt verdi.

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, son günlerde çıkan, ‘SESOB’ seçimlerine müdahil olduğu yönündeki haberlere anlam veremediğini söyledi. STK’larla yakın iletişim içerisinde olduklarını ve halkın yararına olacak ortak projelerde buluştuklarını hatırlatan Başkan Taşçı, “Hiçbir belediye başkanının, STK’ların seçimlerine müdahil olmasını doğru bulmuyorum. Bugüne kadar hiçbir STK’nın, esnaf odasının seçimi bizi ilgilendirmedi, bugünden sonra da ilgilendirmez” dedi.

Hiçbir STK’nın seçimine müdahil olmaları gibi bir durumun söz konusu olmadığını kaydeden Başkan Taşçı, “STK’larla yakın ilişki içerisinde olan ve halkımızın yararına olacak ortak projelerde buluşan bir belediyeyiz. Ancak hiçbir esnaf odasının, STK’nın seçimi bizi bugüne kadar ilgilendirmedi, bugünden sonra da ilgilendirmez. Basında birkaç gündür bu konuda haberler yayınlanmakta, bizim seçimlere müdahil olduğumuz yönünde, yalan merkezli iddialar ortaya atılmaktadır. Bu iddiaların kaynağını merak etmekle beraber kesinlikle gerçeği yansıtmadığını açık bir şekilde dile getirmek istiyorum. Hiçbir esnaf odasının seçimi bizi ilgilendirmez. Bu vesileyle esnaf odaları seçimlerinde yarışacak olan tüm başkan adaylarına başarılar dilerim. Meslek kolları ve şehrimiz için en hayırlısı kim olacaksa onun seçimi kazanmasını temenni ederim. Bizim işimiz, halkımıza en iyi hizmeti sunmaktır. Üstlendiğimiz bu zorlu görevi en iyi şekilde yerine getirmek için çalışıyoruz. Biz işimize bakıyoruz, herkes de kendi işine baksın. Bu iddialar bana, o meşhur kuyu ve taş hikayesini hatırlatıyor” şeklinde konuştu.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

SESOB Başkanı Eyüp Güler'e seçim öncesi 5 oda başkanından tepki geldi

SESOB Başkanı Eyüp Güler'e seçim öncesi 5 oda başkanından tepki geldi