29 Kasım 2021 Pazartesi

İSTANBUL'DA SAMSUN GÜNLERİ RÜZGARI ESTİ

İstanbul'da Samsun Günleri rüzgarı esti

Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu(SAMKON ) İstanbul'da Yenikapı Etkinlik alanında 'Samsun Günleri' rüzgarı esti.

31 Ekim 2021 Pazar 19:08 GÜNCEL

Genel Merkezi İstanbul'da bulunan Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu(SAMKON) Yenikapı Etkinlik Alanında Samsun Günleri etkinliği gerçekleştirdi.


Gençlik ve Spor eski Bakanı ve Samsun eski Milletvekili olan İstanbul Milletvekili Akif Çağatay Kılıç'ın da katıldığı SAMKON'un Samsun Günleri etkinliği İstanbul'da Samsun rüzgarı estirdi. SAMKON Genel Başkanı Kaya Aşçı ile birlikte Ankara Samsun Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Osman Yılmaz ve çok sayıda Samsun federasyonu temsilcisinin katıldığı Samsun Günleri etkinliğinde, davetlilere keşkek dağıtıldı, Samsun ile ilgili tanıtımlar yapıldı.Samsun eski milletvekili olan İstanbul Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, SAMKON'un gerçekleştirdiği Samsun Günleri etkinliğinde, Samsun'un yerinin kendisi için ayrı bir öneme sahip olduğunu belirterek, gönlünün daima Samsun'da olduğunu söyledi. Samsun için düzenlenen her etkinliğe ve Samsun'un menfaatine olacak her çalışmaya destek verdiğini ve vermeye de devam edeceğini kaydeden Akif Çağatay Kılıç, SAMKON'un gerçekleştirdiği Samsun Günleri'nin hayırlara vesile olmasını diledi.

ASİYAD Başkanı Osman Yılmaz'da düzenlenen Samsun Günleri etkinliğinde davetlilere keşkek dağıttı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Cemil Deveci'den Seyir Terası açıklaması! İcradan alan kişi ile kan bağım yok

Cemil Deveci'den Seyir Terası açıklaması! İcradan alan kişi ile kan bağım yok