28 Mayıs 2020 Perşembe

İŞTE SERİ KATİL MEHMET ALİ ÇAYIROĞLU'NUN SAMSUN'DA AT VE EŞEK ETLERİNİ SATTIĞI O MARKET

İşte seri katil Mehmet Ali Çayıroğlu'nun Samsun'da at ve eşek etlerini sattığı o market

Samsun Haber- Müge Anlı'da gündeme gelen seri katil olayının zanlısı Mehmet Ali Çayıroğlu'nun Samsun'da işlettiği markette, at ve eşek etlerini kıyma yaparak sattığı iddiası infiale yol açtı.

13 Eylül 2018 Perşembe 15:30 GÜNCEL

Müge Anlı'da gündeme gelen seri katil Mehmet Ali Çayıroğlu'nun Samsun'un İlkadım İlçesinde işlettiği Çayır Ovalı Doğal Et ve Süt Ürünleri Şarküteri isimli marketinde at ve eşek etlerini kıyma yaparak 'ucuz kıyma' adı altında sattığı gündeme geldi.


Ordu ve Samsun'un Terme ilçesi olmak üzere toplam 13 cinayetten sorumlu tutulan ve seri katil olarak anılan Mehmet Ali Çayıroğlu'nun Samsun'un İlkadım ilçesi Adalet mahallesinde bulunan Çayır Ovalı Doğal Et ve Süt Ürünleri Şarküteri isimli marketinde, kestiği at ve eşek etlerini kıyma yaparak vatandaşlara ucuz fiyattan sattığı iddası, mahallede yaşayanlar arasında panik yarattı.

- İşte seri katil Mehmet Ali Çayıroğlu'nun at etlerini sattığı o marketi


SAMSUN TERME'DE 3 CİNAYETTEN SORUMLU
Seri katil Mehmet Ali Çayıroğlu,  Terme ilçesine bağlı Özyurt mahallesinde Şubat 2018 yılında çıkan ev yangınında hayatlarını kaybeden, anne Sevim Semiz ve engelli iki kızı Emine Semiz ile Hava Gülen'in de ölümünden sorumlu tutuluyor. Müge Anlı'nın tatlı Sert programında gündeme gelen seri katil olayının ardından ortaya çıkan yeni bir skandal ise Samsun'un İlkadım ilçesi Adalet mahallesinde yaşayan vatandaşlarda infial yarattı.

UCUZ KIYMA DİYE AT VE EŞEK ETLERİNİ SATMIŞ
İddiaya göre seri katil Mehmet Ali Çayıroğlu, Samsun'un ilkadım ilçesi Adalet mahallesinde bulunan Çayır Ovalı Doğal Et ve Süt Ürünleri Şarküteri isimli marketinde, hayvan hırsızlığı ve kaçak yollarla çiftliğinde kestiği at, eşek ve büyükbaş hayvanların etlerini ucuz fiyatla satışa sundu.13 cinayetin sorumlusu olarak gösterilen ve daha önce de hayvan hırsızlığından tutuklanan seri katil Mehmet Ali Çayıroğlu'nun Samsun'un İlkadım ilçesi Adalet mahallesinde bulunan marketinden et ve et ürünleri alışverişi yapan vatandaşlar, skandalın Müge Anlı'nın programında gündeme gelmesi ile birlikte şaşkına döndü. Samsun Kent Haber'in de gündeme getirdiği at eti skandalı sonrası, İlkadım ilçesi Adalet mahallesinde bulunan ve söz konusu marketten alışveriş yapan vatandaşlar, "Mahallemize at etlerini ucuz kıyma satıyorum diye yedirmiş" yorumları yaptı.

Samsun'un İlkadım ilçesine bağlı Adalet mahallesinde, seri katil Mehmet Ali Çayıroğlu'nun at ve eşek etlerini kıyma yaparak ucuz fiyatla vatandaşa nasıl sattığı, hiç bir denetime tabi tutulması ise ayrı bir şaşkınlık yarattı. Hatırlanacağı üzere Müge Anlı, seri katilin çiftliğinde kestiği atlara ait çok sayıda kemik görüntüsünü de ekranlara taşımıştı.
Kaynak: SamsunKentHaber

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Saniye75

16 Eylül 2018 Pazar 21:42

Asrı mezarlığın alt ucundaki market. Polis lojmanlari tarafındaki alt ucunda. Haberlerden sonra cayir ovali kısmını tabeladan soktuler.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Borsa 94.266 seviyesine kadar çıktı

Borsa 94.266 seviyesine kadar çıktı