18 Ekim 2019 Cuma

İYİ PARTİ ADAYI NECATTİN DEMİRTAŞ 'HİÇ BİR ZAMAN ÜÇ KAĞIDA SIĞINMADIK' AÇIKLAMASI YAPTI

İYİ Parti adayı Necattin Demirtaş 'Hiç bir zaman üç kağıda sığınmadık' açıklaması yaptı

İYİ Parti İlkadım Belediye Başkan adayı Necattin Demirtaş, gündeme gelen 'MHP'lilerin üç kağıtçı olduklarını görüyorum' sözlerinin ardından "Hiç bir zaman üç kağıda sığınmadık, sığınmayız" açıklaması yaptı.

20 Şubat 2019 Çarşamba 16:15 GÜNCEL

Samsun'da İYİ Parti'nin İlkadım Belediye Başkan adayı Necattin Demirtaş, MHP'liler için söylediği 'Üç kağıtçı' sözlerinin ardından "Üç kağıda sığınmadık" açıklaması yaptı.


Samsun'da seçim çalışmaları kapsamında esnaf ve vatandaş ziyaretlerini sürdüren Necattin Demirtaş, CHP İlkadım İlçe Başkanlığına yaptığı ziyarette söylediği 'MHP'lilerin üç kağıtçı olduğunu görüyorum' şeklindeki sözlerinin ardından servis edilen haberinde "Bizim ilkadımla sırdaşlığımız var. Hizmet dostluğumuz var. Kimseye eğilmeden-bükülmeden istihdama yönelik projelerimiz var. O yüzden hiçbir zaman iftiraya, yalana ve üçkağıda sığınmadık, sığınmayız. Allah da nasip etmesin. Bir insan namusluysa çalışıyorsa, dürüstse zaten bu ahlaksızlıklara ihtiyaç duymaz. Çok şükür İlkadım bizi bu yüzden seviyor ve bağrına basıyor. Biz de hizmet aşkıyla yollara düştük. Yapılacak daha çok hizmetimiz, projemiz var diyoruz. Ben sizin başkanınız olmak için değil sırdaşınız dert ortağınız olmak İçin çıktım bu yola" açıklaması yer aldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Cumhur İttifakı Samsun adayı Mustafa Demir Saathane Meydanında esnaf ve vatandaşları gezdi

Cumhur İttifakı Samsun adayı Mustafa Demir Saathane Meydanında esnaf ve vatandaşları gezdi