19 Nisan 2019 Cuma

İYİ PARTİ SAMSUN İL BAŞKANI ÖMER SÜSLÜ VE İBRAHİM ÖZYER'İN SON SAĞLIK DURUMU AÇIKLANDI

İYİ Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü ve İbrahim Özyer'in son sağlık durumu açıklandı

Ankara'ya giderken trafik kazası geçiren İYİ Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü ile İYi Parti Samsun milletvekili adayları İbrahim Özyer, Önder Fatih Şenol ve meclis üyesi Recep Güleroğlu'nun son sağlık durumu açıklandı.

04 Haziran 2018 Pazartesi 15:43 GÜNCEL

Ankara'ya giderken Kırıkkale yakınlarında trafik kazası geçiren İYİ Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü ve İYİ Parti Samsun Milletvekili adayı İbrahim Özyer'in son sağlık durumları ile ilgili açıklama yapıldı.


İYİ Parti Samsun Heyeti'nin geçtiğimiz günlerde Ankara'daki Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısına gittiği sırada Kırıkkale yakınlarında geçirdiği trafik kazası sonrası yaralananların sağlık durumları belli oldu.

İYİ Parti Samsun İl Başkanlığından yapılan açıklamada kazada yaralananlarla ilgili şu bilgiler verildi.

BAŞKAN SÜSLÜ YOĞUN BAKIMDA 
"İl başkanımız Ömer Süslü'nün tedavisi Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin yoğun bakım servisinde devam etmekte olup bilinci yerindedir. El ve kollarında hareket kabiliyeti gelişmeye başlamıştır. Yoğun bakım sürecinde ziyareti kesinlikle yasaktır. Bu konuda ısrarcı olunmaması Eşinin özel ricasıdır." 

İBRAHİM ÖZYER'İN KAN DEĞERLERİ NORMALE DÖNDÜ 
"Yaralılarımızdan Sayın İbrahim Özyer'in tedavisi Kırıkkale Tıp Fakültesi'nde devam etmekte olup, kan değerleri ve böbrek fonksiyonları normale dönmüş, arada uyanmış, kırıkları için önümüzdeki günlerde ameliyatı düşünülmektedir." 

TEDAVİLERİ SÜRÜYOR 
"Milletvekili adayımız, Önder Fatih Şenol'un tedavisi tamamlanmak üzere olup pazartesi için taburcu olması beklenmektedir. Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Recep Güleroğlu için ameliyat gereksinimi duyulmamış, normal tedavisi devam etmektedir. Yaralılarımıza acil şifalar dileriz."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Erdoğan Tok: İlkadım Belediyesi'nin dev projelerini PTT pulları tanıtacak

Erdoğan Tok: İlkadım Belediyesi'nin dev projelerini PTT pulları tanıtacak