24 Temmuz 2019 Çarşamba

İYİ PARTİ SAMSUN İL BAŞKANI SÜSLÜ, YOĞUN BAKIMDAN ÇIKARTILDI, ZİYARETÇİLERİ İLE GÖRÜŞÜYOR

İYİ Parti Samsun İl Başkanı Süslü, yoğun bakımdan çıkartıldı, ziyaretçileri ile görüşüyor

Samsun'da 24 Haziran seçim sürecinde Ankara'ya giderken kaza geçiren ve 3 aydır yoğun bakım servisinde tedavi gören İYİ Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü'nün yoğun bakım ünitesinden çıkartıldığı açıklandı.

02 Eylül 2018 Pazar 18:36 GÜNCEL

24 Haziran seçim sürecinde partisinin milletvekili aday tanıtım toplantısı için Ankara'ya giderken kaza geçiren İYİ Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü'nün, 3 aydır tedavi altında tutulduğu yoğun bakımdan çıkartılarak normal servise alındığı ve ziyaretçileri ile görüşmeye başladığı açıklandı.


İYİ Parti'nin Ankara'da gerçekleştireceği aday tanıtım toplantısına gitmek üzere 30 Mayıs 2018 tarihinde yola çıkan ve Kırıkkale yakınlarında kaza yapan İYİ Parti Samsun heyetinden, İl Başkanı Ömer Süslü'den iyi haber geldi. 

İYİ Parti Samsun İl Başkanı  Ömer Süslü'nün sağlık durumu her geçen gün daha da iyiye gidiyor. 3 aylık bir tedavi sürecinin ardından Başkan Ömer Süslü, sevise çıkarak ziyaretçi kabul etemeye başladı. İYİ Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü'den gelen iyi haber sevenlerini çok mutlu etti.

EN KISA ZAMANDA GÖREVİNİN BAŞINDA OLACAK
İl Başkanı Ömer Süslü'nün sağlık durumu hakkında açıklama yapan İYİ Parti Samsun Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Yaşar Temuçin, "Ömer Başkanımızın sağlk durumu her geçen gün daha da iyiye gidiyor. Romatem Fizik Tedavi Hastanesi'nde serviste yatmaktadır. Artık ziyaretçileri de kabul ediyor. Sayın başkanımız en kısa zamanda iyileşerek tekrar görevinin başına geçecektir. Samsun'un Ömer Süslü gibi bir siyasetçiye her zaman ihtiyacı vardır. Sayın Başkanımız da en kısa zamanda sevenlerinin istediği gibi tekrar görevinin başında olacaktır" diye konuştu. 

Temuçin ayrıca hastanede Başkan Ömer Süslü'yü partililer ve sevenlerinin yalnız bırakmadığını da sözlerine ekledi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Orhan Gencebay Samsunlu hemşehrilerine video ile selam gönderdi

Orhan Gencebay Samsunlu hemşehrilerine video ile selam gönderdi