17 Haziran 2021 Perşembe

JANDARMA GENEL KOMUTANI ÇETİN'İN ŞEHİT ZAFER AKKUŞ'UN BABASINA SIMSIKI SARILMASI DUYGULANDIRDI

Jandarma Genel Komutanı Çetin'in şehit Zafer Akkuş'un babasına sımsıkı sarılması duygulandırdı

Bitlis'te bölücü terör örgütü mensuplarının hain saldırısında şehit olan binbaşı Zafer Akkuş'un cenazesinde Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin'in şehit babasına sımsıkı sarılması duygulandırdı.

21 Temmuz 2019 Pazar 14:58 GÜNCEL

Samsun'un Asarcık ilçesinde dün toprağa verilen şehit binbaşı Zafer Akkuş'un cenazesinde Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin'in şehit babası Rüştü Akkuş'a sımsıkı sarılması görüntüleri izleyenleri duygulandırdı.


Asarcık ilçesi Armutlu mahallesinde dün gerçekleşen şehidin cenazesine gelen Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, burada başçavuş üniforması ile şehit oğlunun tabutunun başında duran baba Rüştü Akkuş'un yanına geldi. Şehit babası Rüştü Akkuş kendisine sarılan orgeneral Arif Çelik'in kulağına bu sırada bir şeyler söyledi. Şehit babasının kulağına bir şeyler söylediği anda Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, şehit binbaşı Zafer Akkuş'un babasına birden bire sımsıkı sarıldı. On anlar ise görüntüleri izleyenleri duygulandırdı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Musti

22 Temmuz 2019 Pazartesi 13:58

Allahım, bu aziz milleti mahçup etme, içerdeki ve dışardaki devlet-millet düşmanlarına fırsat verme, birbirimize sımsıkı sarılmayı öğret. Senin her şeye gücün yeter.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Esnaf odası başkanı uyardı! e-haciz devam ederse kepenk kapatan esnaf sayısı artar

Esnaf odası başkanı uyardı! e-haciz devam ederse kepenk kapatan esnaf sayısı artar