27 Mayıs 2020 Çarşamba

KAVAK BELEDİYE BAŞKANI İBRAHİM SARICAOĞLU'NDAN ŞERİF ÜN'E TEPKİ! FİTNECİLİK YAPIYOR

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu'ndan Şerif Ün'e tepki! Fitnecilik yapıyor

Samsun'un Kavak İlçe Belediyesi Başkanı ve Cumhur İttifakı adayı İbrahim Sarıcaoğlu, Kavak halkının tehdit edildiği yalanına başvuran Millet İttifakı adayı Şerif Ün'ün fitnecilik yaptığını söyleyerek, "HDP'nin destek verdiği ittifakın adayından memlekete hayır gelmez" dedi.

22 Mart 2019 Cuma 21:40 GÜNCEL

Samsun'un Kavak İlçe Belediye Başkan ve Cumhur İttifakı adayı İbrahim Sarıcaoğlu, İYİ Parti Kavak adayı Şerif Ün'ün "Kavak halkı tehdit ediliyor" şeklindeki iddiasının yalan ve iftira olduğunu açıklayarak, "Siyasetin bir omurgası olmalı ve düzgün yapılmalı. Böyle ben bir yere geleyim de nasıl olursa olsun mantığı ile siyaset yapılmaz." dedi.


Samsun'da AK Parti Kavak İlçe Teşkilatı, 31 Mart’ta görev yapacak sandık görevlileri ve müşahitlere bilgilendirme toplantısı düzenledi. AK Parti Kavak İlçe Başkanı Osman Atlı, gerçekleşen toplantıda “31 Mart’ta en güzel sonucu elde edeceğiz. Ancak ezici bir oyla sandıktan çıkmamız için önce çok çalışmalıyız sonra da sandığa sahip çıkmalıyız” dedi.

Cumhur ittifakı Kavak İlçe adayı ve Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu ise burada yaptığı açıklamada seçimi nasıl alırız endişesi içinde olmadıklarını belirterek, "Halkımızın ilgisi ve gösterdiği sevgi bu seçimin galibinin AK Parti olduğunu zaten bugünden ortaya koyuyor. Bizim tek derdimiz Cumhurbaşkanımıza verdiğimiz yüzde 80 hedefi yakalamak” dedi.

ONLARDAN ÜLKEYE HAYIR GELMEZ
Konuşmasında seçmenlere kendisini tüm partilerin adayı olarak tanıtarak oy isteyen İYİ Parti adayına da değinen İbrahim Sarıcaoğlu, "Bağımsız aday olursun ‘Ben tüm partililerin adayıyım’ dersin bunu anlarım. Ama bir partiden aday olup böyle konuşmak doğru değil. Siyasetin bir omurgası olmalı ve düzgün yapılmalı. Böyle ben bir yere geleyim de nasıl olursa olsun mantığı ile siyaset yapılmaz. Halkımız fitnecilere, fesatlara asla geçit vermedi. Bundan sonra da vermeyecektir. HDP’nin destek verdiği partiden de adayında da bu memlekete bir hayır gelmez ” diye konuştu. 

MHP ilçe Başkanı Cahit Kamber’de önümüzdeki günlerde yapılacak seçimlerin sadece bir yerel seçim olarak görülmemesini istedi. Kamber,” 31 Mart’ta ülkenin geleceğini oylayacağız. O gün sandığa gidin ve zillet ittifakına en güçlü bir şekilde oylarınızla gereken cevabı verin” dedi. Seçimlerin ülke geleceği için öneminden söz eden Kamber, “İşte biz nefis yapmadık. Kaçanlardan, satanlardan olmadık. Dün ülkücüyüm, omurgalıyım diyenler aday olamayınca trenden indiler. Bir daha da binmeleri mümkün değil. Hiç kimse bunlara kanmasın. “

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 5 Yorum

öz kavaklı

23 Mart 2019 Cumartesi 15:31

şerif ünün oglu fetöden ankarada tutuklu önce onu temizlesin sonra kavakı yönetsin

Necati

23 Mart 2019 Cumartesi 07:51

Yıldırım, HDP seçmeninden oy isterken zorlanmadığını ifade ederek şöyle konuştu:"Hiçbir sıkıntı yaşamıyorum. Çünkü HDP'nin adayı yok. Ben onların oylarını istiyorum. Adayları olmadığı için oylarını istiyorum. Bir karar verecekler. Ben HDP'ye geçmişte oy verenlerin bu belediye seçimlerinde bana oy vereceğini düşünüyorum. 21 mart tv konuşmasında. Yorumlarınız nedir?

Gebzeli

23 Mart 2019 Cumartesi 00:50

Sen şerif başkanın ikinci kazanmasında cengizin kahvede gırtlak patlatiyordun can yoldaşım diyorsun kendisi için cahit kanber sen önce git kelime dağarcığını genişlet başkalarının lafiyla konuşma sen siyaset yapacak adam değilsin sen git kahvede okeyini oyna

Gebzeli

23 Mart 2019 Cumartesi 00:46

Öncelikle şunu belirtmek isterim sayın sarıcaoğlu geçen secim boyunca üzerinizde bir takım elbise vardı elbiseleriniz değiştikçe karakterinizde değişmiş asıl kaybetme korkusu sizlerde var o yüzden bu kadar veryansın ediyorsunuz cahit kanbere gelince yıllarca mhp ilçe başkanlığı yapmış boş bir adamdır hiç bir şekilde oy potansiyeli olmayan sevilmeyen bir kişidir demişki bu trenden inen bir daha binemez geçmişe don bir bak inende binende çok oldu şerif ün dyp den aday olmadimi sonra mhp den başkan

İstasyon

22 Mart 2019 Cuma 23:52

Artık siyasete güvenim kalmadı. Bugüne bakarak yarını kestiremeyiz. Ama dünden ne olacağını gayet açık. İttifaklar oluşur ittifaklar bozulur. Hanginiz batıl hanginiz hak. Dün ne yaptınız bugün neden tersi. Neyse milleti ayrıştırmayın bari. Yapıcı olun en büyük icraat bu olur.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Cumhur İttifakı Canik adayı İbrahim Sandıkçı Canik için açıkladığı projelerde zayıf kaldı

Cumhur İttifakı Canik adayı İbrahim Sandıkçı Canik için açıkladığı projelerde zayıf kaldı