27 Haziran 2019 Perşembe

KAVAK BELEDİYESİ BASIN DANIŞMANI ANKARA KUŞUNU TİRİT İLE KANDIRIP ADAY İSMİNİ ÖĞRENMEYE ÇALIŞTI

Kavak Belediyesi Basın Danışmanı Ankara Kuşunu tirit ile kandırıp aday ismini öğrenmeye çalıştı

Samsun'da Kavak Belediyesi Basın Danışmanı Mustafa Kemal Demircioğlu, Twitter fenomeni Ankara Kuşu'nu Tirit ile kandırıp ilçe belediye başkan adayının kim olacağı konusunda bilgi almaya çalışması güldürdü.

14 Aralık 2018 Cuma 18:21 GÜNCEL

Samsun'un Kavak İlçe Belediyesi Basın Danışmanı Mustafa Kemal Demircioğlu'nun Twitter fenomeni Ankara Kuşu'na önce tirit davetinde bulunup ardından Kavak İlçe Belediye Başkan adayının ismini sorması şaşırttı.


Samsun'da özellikle AK Parti camiası açıklanacak ilçe belediye başkan adaylarının isimlerini merak ediyor. 

Adayların kimler olacağı ile ilgili sorulara cevap bulmaya çalışan partililer ve belediye çalışanları da sosyal medyada adaylarla ilgili bilgiler paylaşan Ankara Kuşu'na ilçeleri ile ilgili sorular sorarak, başkan adayının kim olacağı sorusuna yanıt bulmaya çalışıyor. 

Samsun'un Kavak İlçe Belediyesi Basın Danışmanı Mustafa Kemal Demircioğlu'da merakını gidermek ve son günlerde mevcut başkan İbrahim Sarıcaoğlu'nun yeniden aday gösterilmeyeceği yönünde ki iddiaların gerçek olup olmadığını anlamak için Ankara Kuşu'na soru soran isimler arasında yer aldı.

Kavak Belediyesi Basın Danışmanı Mustafa Kemal Demircioğlu, Twitter fenomeni Ankara Kuşu'na önce "Bilmem ki hiç tirit yediniz mi Kuş hazretleri. Samsun'un Kavak ilçemizde meşhurdur. Hatırlatayım dedim. Meşhur kaz tiridi" mesajı attı. Kavak Belediyesi Basın Danışmanı Demircoğlu tirit mesajını verdikten sonra ağzında ki baklayı çıkartarak bazı illerin belediye başkan adaylarının isimleri yazan Ankara Kuşu'na "Kuş Hazretleri Yaşar Doğu'nun memleketi Samsun'un Kavak ilçesi ne olur. Ricaen lütfen' mesajı gönderdi.

Ankara Kuşu ise Kavak Belediyesi Basın Danışmanı Mustafa Kemal Demircioğlu'nun bu mesajlarını cevapsız bırakarak Kavak Belediyesi Başkan adayının ismini açıklamadı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Erhan Usta, Türkiye ekonomisinin slumpflasyona girdiğini açıkladı

Erhan Usta, Türkiye ekonomisinin slumpflasyona girdiğini açıkladı