25 Eylül 2021 Cumartesi

KENDİSİNE MEZAR YERİ SATIN ALDIKTAN İKİ GÜN SONRA HAYATINI KAYBETTİ

Kendisine mezar yeri satın aldıktan iki gün sonra hayatını kaybetti

Samsun Büyükşehir Belediyesinde eski başkan Yusuf Ziya Yılmaz'ın uzun yıllar makam aracı şoförlüğünü yapan Bahattin Ateşali geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

13 Şubat 2020 Perşembe 01:48 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediyesinde makam şoförü olarak görev yaptıktan sonra emekli olan Bahattin Ateşali, kendisine mezar yeri satın aldıktan iki gün sonra kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti.


Samsun Büyükşehir Belediyesinin sevilen isimlerinden biri olan ve kalp krizi sonucu yaşamını yitiren Bahattin Ateşali, Gürbüz Camisinde kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi.

Samsun'un İlkadım ilçesinde bulunan Gürbüz Camisinde hayatını kaybeden Bahattin Ateşali'nin cenaze namazı kılınırken, cenazeye Büyükşehir Belediyesinden mesai arkadaşları, sevenleri, dostları katıldı. Samsun Büyükşehir Belediyesinde eski başkan ve şuan milletvekili olan Yusuf Ziya Yılmaz'ın makam şoförlüğünü yapan Bahattin Ateşali, geçtiğimiz yıllarda emekli olmuştu.Bahattin Ateşali'nin kalp krizi sonucu hayatını kaybetmesi büyük üzüntü yarattı. Bahattin Ateşali'nin vefat etmeden iki gün önce ise Kıranköy Mezarlığında mezar yeri satın aldığı öğrenildi. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Ladik Huzurevinde kalan Alim Çapar Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katıldı

Ladik Huzurevinde kalan Alim Çapar Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katıldı