25 Eylül 2021 Cumartesi

KILIÇDAROĞLU SAMSUN'DA YEŞİLYURT DEMİR ÇELİK FABRİKASINI ZİYARET ETTİ

Kılıçdaroğlu Samsun'da Yeşilyurt Demir Çelik Fabrikasını ziyaret etti

Samsun'a gelen CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, kentin en önemli sanayi kuruluşlarından biri olan Yeşilyurt Demir Çelik Fabrikasını ziyaret etti, fabrika işçileri ile görüştü.

01 Temmuz 2021 Perşembe 22:36 GÜNCEL

Samsun'a gelen CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Yeşilyurt Demir Çelik Fabrikasını ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Yeşilyurt ve fabrika işçileri ile bir araya geldi.

 

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu Samsun programı kapsamında esnaf, oda başkanları ve muhtarlarla gerçekleştirdiği toplantıların ardından Yeşilyurt Demir Çelik Fabrikasını da ziyaret etti.

 

 

Yeşilyurt Demir Çelik Fabrikasına yaptığı ziyarette Kemal Kılıçdaroğlu bir süre önce babaları Cemal Yeşilyurt'u kaybeden Yeşilyurt ailesine baş sağlığı dileklerini iletti. Samsun'un Cemal amcası olarak tanınan sanayici iş adamı Cemal Yeşilyurt 26 Kasım tarihinde yaşamını yitirmişti. Kılıçdaroğlu ise  1 Temmuz tarihinde Samsun'a yaptığı ziyarette Cemal Yeşilyurt'u unutmayarak Yeşilyurt Demir Çelik Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Yeşilyurt ve Mustafa Yeşilyurt'a bu programında taziye mesajını iletti. İş adamı Hikmet Yeşilyurt, fabrikaya gelen Kemal Kılıçdaroğlu'na yaptıkları yatırımları ve çalışmaları anlatırken, tesisleri de gezdirdi. Kılıçdaroğlu, Yeşilyurt Demir Çelik Fabrikasında ayrıca işçilerle de görüştü. Kılıçdaroğlu, fabrika işçileri ve iş adamı Hikmet Yeşilyurt ile hatıra fotoğrafları çekindi. Ziyarete CHP Samsun Milletvekilleri Neslihan Hancıoğlu, Kemal Zeybek ile birlikte Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci'de eşlik etti.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Fuar alanında yaşanan 4 saatlik elektrik kesintisi isyan ettirdi

Samsun'da Fuar alanında yaşanan 4 saatlik elektrik kesintisi isyan ettirdi