25 Ekim 2021 Pazartesi

KORONA VAKALARINDA ARTIŞ VAR! SAMSUN'DA NEBİYAN DOĞA FESTİVALİ İPTAL EDİLDİ

Korona vakalarında artış var! Samsun'da Nebiyan Doğa Festivali iptal edildi

Samsun'un 19 Mayıs ilçesinde geleneksel olarak yapılan Nebiyan Doğa Festivalinin Korona Virüs vakalarında artış olması nedeniyle bu yıl yapılmayacağı açıklandı.

10 Ağustos 2020 Pazartesi 13:12 GÜNCEL

Samsun'un 19 Mayıs İlçe Belediyesi tarafından ilk geçtiğimiz yıl yapılan Nebiyan Doğa Festivali'nin Covid-19 nedeniyle bu yıl yapılmayacağı duyuruldu.


19 Mayıs İlçe Belediyesinden yapılan açıklamada bu yıl ikincisi düzenlenmesi planlanan Nebiyan Doğa Festivalinin, son günlerde Covid-19 vaka sayılarında artış olması nedeniyle iptal edildiği belirtilerek, "Bu yıl ikincisini düzenlemek için aylardır çalışmalarını sürdüren festival etkinlik yönetimi, bu kapsamda daha farklı etkinlikleri bir araya getirmek için toplantılar düzenlemiştir. 2020 yılında dünyayı etkisi altına alan ve COvid-19 Pandemi koşullarından kaynaklı son günlerde vaka sayılarında ki artışlar nedeniyle, halk sağlığını gözettiğimiz ve yeni risklerin ortaya çıkmasını engellemek adına bir yıl sonra çoşkuyla gerçekleştirmek için, 2'inci Nebiyan Doğa Festivali'imizi 2020 yılı için iptal etme kararı aldık. 2021 yılında buluşmak dileğiyle" denildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Canik Belediye Başkanı Sandıkçı, çocuklar istedi oyun parkları yaptırdı

Samsun'da Canik Belediye Başkanı Sandıkçı, çocuklar istedi oyun parkları yaptırdı