29 Kasım 2020 Pazar

KORONA VİRÜSÜNÜ BAHANE EDİP ÜRÜNLERE ZAM YAPANLARI BU NUMARALARA İHBAR EDİN

Korona Virüsünü bahane edip ürünlere zam yapanları bu numaralara ihbar edin

KoronaVirüs nedeniyle maske, kolonya, makarna ve temizlik malzemesi fiyatlarında fahiş fiyat uygulayanları ihbar edeceğiniz telefon numaraları..

12 Mart 2020 Perşembe 15:25 GÜNCEL

KoronaVirüs ile ilgili yaşanan panikten faydalanan fırsatçılar başta temizlik malzemeleri olmak üzere, maske, makarna ve kolonya gibi ürünleri fahiş fiyatlarla satışa sundu. Korona nedeniyle ürünlere zam yapan firmaları ihbar edeceğiniz telefon numaraları..


Türkiye genelinde olduğu gibi Samsun'da panik yaratan ölümcül KoronaVirüs'ten korunmak için vatandaşlar medikalcilere, marketlere koşarken bazı fırsatçıların sattıkları ürünlerde fahiş fiyatlar uyguladıkları görüldü. KoronaVirüsünden korunmak için maske, kolonya, makarna ve temizlik malzemesi gibi ihtiyaçları karşılamak isteyen vatandaşlar, satıcıların ürünlere koydukları fahiş fiyatlara tepki gösterdi.

KoronaVirüsü nedeniyle vatandaşların çaresizliğinden yararlanmak isteyen ve sattıkları ürünlere fahiş fiyatlar koyan satıcılara karşı ise ihbar hatları yeniden hatırlatıldı. Buna göre KoronaVirüsü'ü bahane ederek, maske, kolonya, makarna ve temizlik ürünlerine fahiş fiyatlar koyan satıcıların ihbar edilebileceği telefon numaraları şöyle.
Gıda İhbar Hattı: ALO 174
TC Ticaret Bakanlığı: ALO 175
Ticaret Bakanlığı Whatsapp İhbar Hattı: 0501 174 0174

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsunlu Ece Erken evli sevgilisinin arabasının aynalarını kırdı

Samsunlu Ece Erken evli sevgilisinin arabasının aynalarını kırdı