20 Nisan 2019 Cumartesi

KRASNADOR'DAN SAMSUN'A GELEN RUSLAR LİV HOSPİTAL'İ ZİYARET ETTİ

Krasnador'dan Samsun'a gelen Ruslar Liv Hospital'i ziyaret etti

Samsun Liv Hospital Hastanesi Rusya'nın Krasnador şehrinden Samsun'a gelen yabancı misafirlerini ağırladı. Krasnador'dan gelen Ruslar Liv Hospital Samsun Hastanesine hayran kaldı.

07 Nisan 2018 Cumartesi 00:00 GÜNCEL

Krasnador ve Samsun arası uçak seferlerinin yeniden başlaması ile birlikte Samsun'a gelen Rus heyet, Liv Hospital Hastanesini ziyaret etti.


Rusya'nın Krasnador şehrinden sağlık turizmi için Samsun’a gelen heyet, Karadeniz’in seçkin hastanesi; profesyonel kadrosu ve çağın gerektirdiği tıbbi tedavi algoritmalarıyla sağlık hizmeti veren Liv Hospital Samsun’u ziyaret etti.

Nöroloji Hekimi,Pediatrik Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hekimi,uzmanlar ve Çocuk Hastanesi Başhekimi’nden oluşan heyete hastane turu ve tanıtımda Liv Hospital Samsun Genel Müdürü Akif Kırbaş, Başhekim Dr.Yılmaz Karagöz, İşletme Müdürü Fatma Tan Dürüst ve diğer ekipler eşlik etti. Hastane tur ve tanıtımı sonrası Rus heyet memnuniyetlerini ifade etti.
Rus Heyetinden Çocuk Hastanesi Başhekimi, “Hastanenin ortamı gerçekten harika ve her şeyiyle çok lüks. Bizim ülkemizde bu kategoride bir hastane henüz yok maalesef. Devlet hastanelerimiz çok eski, özel hastanelerimiz var fakat kesinlikle bu kadar geniş çaplı ve cihazlar bu kadar donanımlı değil. Hastanenizin temizliğine çok dikkat edilmiş, Samsun gerçekten çok şanslı. Ayrıca misafirperverliğinizden dolayı Liv Hospital Samsun ekibine teşekkür ederiz” şeklinde açıklama yaptı.Liv Hospital Samsun Hastanesi Genel Müdürü Akif Kırbaş, “ Krasnador Samsun uçak seferlerinin yeniden başlaması şehrimiz ve ülkemiz için güzel bir adım. Şehrimizin ve hastanemizin vermiş olduğu sağlık hizmetlerinin Rus heyetince gezilip, bire bir tanıtım yapılması ülkemiz dışında bilinirlik kazanmamızı sağlayacak. Hekim ve uzmanlardan oluşan Rus heyetine, hastanemiz için yapılan güzel yorumlara ekibim adına teşekkür ederim. Rusya Samsun sağlık turizm hattıyla sağlık elçiliğimize devam ederek, sağlık sektöründe birçok başarıya imza atacağımıza inanıyorum” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Hakan Ay: 2019 seçimi için var gücümüzle çalışacağız

AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Hakan Ay: 2019 seçimi için var gücümüzle çalışacağız